הורה מגיע לגן

לראשונה באשדוד, כחלק מועדת היגוי רחבה ללמידה ובחינת גישות ברוח החינוך האלטרנטיבי אשר בראשה עומדת שרון מרק, סגנית ראש העיר וממונה על חינוך הרך, משתתפים הורים ואנשי חינוך בתהליכי חשיבה, סיורים, למידה ועיצוב מדיניות. 

מרק יחד עם הגב׳ מרטין עובדיה, מנהלת החטיבה הצעירה במינהל החינוך, גייסו את ד״ר גדי ביאליק, מומחה לחינוך מאוניברסיטת תל אביב אשר מלווה את הועדה המקצועית מחד, ואת קבוצת ההורים מאידך, לשם העמקת הידע וחשיפה למחקרים בינלאומיים. את המסקנות שיגבשו יחד בתום התהליך הם יציגו בפני ראש העיר.  

בשלישי הקרוב יתקיים כנס ראשון מסוגו עבור הורים לילדים שזו הפעם הראשונה להם בגני העירייה. מדובר בכנס הכנה להורים לקראת מעבר ילדיהם לגן העירייה, במסגרתו יוכלו לפגוש ולהכיר את הצוות החינוכי ואת המסגרת החינוכית והמקצועית שילוו את ילדיהם בשנה"ל הבאה.

הכנס יתקיים במרכז להורות משמעותית (רח' ניבן 11 רובע י"ב), בין השעות 19:00-20:30, אליו הוזמנו כל ההורים הרלוונטיים. הכנס פתוח גם לקהל הרחב. 

מרק: "מברכת על תהליכים מרתקים שכולנו במינהל החינוך יצאנו אליהם, ומודה לד״ר לסרי על השותפות המלאה וברכת הדרך". 

מרק הבטיחה כי "חודש יוני 2019 ייזכר כחודש בו עשינו צעד גדול קדימה בהנגשת המידע להורים לגיל הרך וצרפנו אותם כשותפים בתהליכי החינוך שמתרחשים בעיר".

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]