אחת לשבוע נפגשו קבוצה של אחים ואחיות לשעה של אימון גופני לא רגיל, אליו התווספו ערכים חשובים כמו: עבודת צוות, חיבור, פיתוח דימוי וביטחון עצמי, התמודדות מול הפסדים וכעסים ועוד.

הפעילות התקיימה בפארק אשדוד ים ובזמן שהילדים רצו, הזיעו ובעיקר שיתפו, ההורים המלווים מצאו פינה מוצלת ואחת לשבוע הקימו באופן טבעי "פרלמנט הורים" בו שיתפו ודיברו על האתגרים בחייהם וכמובן גם על הרבה דברים חיובים וטובים. 

מפגש הסיום כבר היה הרבה יותר מעניין כי גם ההורים קמו על רגליהם ויחד עם ילדיהם הם היו שותפים לפעילות מגבשת. היה מקסים לראות ילד שלא מוותר לאמא שלו, מעודד אותה ואומר לה "את יכולה"!! 

צילום: מחלקת שיקום, מינהל לשירותים חברתיים

התמונה המרגשת שצדה את עיני היא תמונה של 2 אחים עם וללא צרכים מיוחדים, קשורים ברגל אחת לצורך משימה, והיה עליהם לקפוץ יחד מנקודה לנקודה. האח הקטן דאג לאחיו הגדול ( צמי"ד) והתאים את עצמו לקצב ולבסוף כשהם הצליחו, הוא חיבק אותו חיבוק גדול ואמר לו "אתה רואה- ניצחנו"!!! 

בסוף הפעילות הילדים קיבלו מדליות וחולצות (תרומה של חברת ריבוק) וסיכמו עוד אירוע מוצלח - טעימה קטנה ממשהו גדול באמת.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]