נבחרת היזמים הצעירים של מקיף ז' | צילום באדיבות בית הספר

לאחר שזכו במקום הראשון בתחרות האזורית שנערכה לפני כשבועיים במכללת ספיר, צוות היזמים הצעירים מבי"ס מקיף ז' אשדוד, זכו במקום הראשון בתחרות הארצית, עם פיתוח של מתקן לסגירת צמידים באופן עצמאי.

יזמים צעירים  הינו ארגון המוביל בישראל את נושא יזמות הנוער וחושף אותם לעולם היצירה, היזמות והעסקים. את הפרויקט במקיף ז' הקריה אשדוד מרכזת המורה  אירית גרטל. התהליך כלל ראיון קבלה שבסופו התגבשה קבוצת תלמידים משכבת ט' – קבוצת יזמים צעירים.

כחלק מהתהליך העסקי הקימו התלמידים חברה לה נתנו את השם "פופ אפ", למדו לפתח, לשווק ולמכור מוצר. המטרה הייתה חיפוש אחר מוצר שיחולל שינוי ויענה על צורך בחיי היום יום. נועה שם טוב מכיתה ט1,חברה בקבוצת היזמים, העלתה את הטענה כי רבים נתקלים בקושי לענוד צמידים באופן עצמאי ובדרך כלל נזקקים לעזרה של אדם נוסף.

לאחר חשיבה ממושכת, נבחר לפתח אביזר הדומה לצמיד שמטרתו לעזור לעונד/ת הצמיד לסגור את סוגר הצמיד באופן עצמאי. נבחרת היזמים הצעירים במקיף פיתחה וייצרה את האביזר במדפסת תלת מימד. לצורך כך גייס בית הספר את חברת המדפסות LMI , ובעזרתו של שמעון בנוז, עיצבו במחשב את הדגם המבוקש.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]