סטלה ויינשטיין

ארגון חברי וחברות המועצות המקומיות בישראל שיגר מכתב לשר הפנים, הקורא להקלה בתשלומי הארנונה לעסקים הקטנים על מנת למנוע מהם קריסה כלכלית. (לקריאת המכתב לחצו כאן)

"משבר הקורונה משפיע בצורה משמעותית על כל העסקים במדינה אבל בעיקר על העסקים הקטנים והבינוניים" - נכתב בהודעת הארגון. "פנינו במכתב לשר הפנים להקלה בתשלומי הארנונה לעסקים הקטנים על מנת למנוע מהם קריסה כלכלית".

המכתב יצא כאמור בשם הארגון וחתומים עליו כ-200 חברי מועצות מכל רחבי הארץ. חברי המועצה מאשדוד החתומים על המסמך הם סטלה וינשטיין, אחת היוזמות של המהלך ברמה הארצית, חברי המועצה מטעם תנועת אשדודים מאיר אברז'ל ויניב קקון וכן חברי המועצה, אפרת אוחיון, חנוך דרך ארליך, אורית אלמוזנינו רייז, הלן גלבר ואופיר לסרי.

חברי המועצה יניב קקון ומאיר אברז'ל

"בתקופה קשה זו אנו כחברי מועצה, מהקואליציה והאופוזיציה יחד, חלקנו מהמגזר הפרטי שהינו הנפגע העיקרי מהמצב הזה, פועלים יחד עם חברי מועצה נוספים מכל המדינה לקידום הטבות למען עצמאים ובעלי עסקים פרטיים" - מסבירים חברי המועצה מאשדוד החתומים על המסמך.

"ניסחנו פנייה לשר הפנים למתן אישור לעיריות למתן הנחות בארנונה לעסקים בעיר תוך תמיכה תקציבית ממשרד הפנים ברשויות המקומיות" – הם מוסיפים. "החתמנו חלק נכבד מחברי המועצה במדינה, תוך נציגות נכבדת של חברי מועצה מאשדוד. מקווים שנענה בחיוב ויובן פה המצב המיוחד בו נמצאים העסקים במדינה, ואת הצורך של כולם להשתתף במצוקה הכלכלית של העסקים במדינה ולהיכנס תחת האלונקה".

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected]