צילום באדיבות העמותה

עמותת FOREVERLY הפועלת בישראל ובעולם בתחום ההנצחה, ומידי שבוע מסייעת לקשישים ברחבי הארץ ובאמצעות מתנדבים מלווה אותם לבקר את יקיריהם בבית העלמין, מרחיבה את פעילותה לאשדוד וקוראת לציבור להצטרף.

חזונה של העמותה להעניק פתרונות הנצחה ראויים, מכבדים ורגישים לכל אדם המעוניין להנציח את יקיריו, ללא קשר למעמדו וליכולותיו הכלכליות, ולהוביל את תחום ההנצחה והזיכרון מתוך חדשנות, יצירתיות וחיבור למסורת היהודית.

מעבר לפעילותם זו, חברי העמותה לוקחים חלק בימי זיכרון לאומיים, מארגנים מפגשי זיכרון בסלון וטקסים להנצחת נספים בשואה, פוקדים קברי חיילים בודדים, מסיעים קשישים ומוגבלי ניידות לטקסים של יקיריהם, מצלמים סרטוני שיחות אחרונות עם חולים סופניים כמזכרת למשפחה ועוד.

"גם השנה אנו כאן כדי לסייע" – נמסר מהעמותה. "בתקופה שבין ראש השנה ליום הכיפורים, עשרת ימי התשובה, מתנדבי העמותה יסיעו קשישים לבתי העלמין וילוו אותם לחלקת הקבר של יקיריהם. המתנדבים יגיעו חמושים בספרון המכיל את התפילות המתאימות ובנר זיכרון לרשות העולים לקבר".

במידה ונחשפתם לקשישים המתקשים להגיע אל בית העלמין בכדי לבקר את יקיריהם, מוזמנים ליצור קשר עם העמותה. לפרטים חייגו:  0542858285

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]