הסדנה החברתית | צילום: נורית טופז

הסדנה הייחודית שמתקיימת זו הפעם בשלישית בשיתוף מרכז הלמידה שביט, בניהולה של ישראלה שביט, מסייעת בפיתוח מיומנויות חברתיות באשדוד לילדים על צרכים מיוחדים בכיתות ד'-ו'. בקרוב יפתחו המחזור השלישי לקבוצה הצעירה (כיתות ג'-ו') והמחזור הרביעי לקבוצה בוגרת (גיל 16+).

את הפרויקט המרגש יזמה נורית טופז, פעילה חברתית מאשדוד וסטודנטית למדעי החברה, בדגש על חינוך באוניברסיטה הפתוחה. לדבריה, התואר מקנה לה ידע וכלים נוספים, אותם היא מיישמת בעשייתה החברתית בתחום החינוך והצרכים המיוחדים. על כן היום (חמישי), תקבל נורית ציון לשבח בטקס פרס דיקן הסטודנטים למעורבות חברתית. 

הסדנה החברתית | נורית טופז

על הסדנה מספרת טופז: "הכל החל ממשפט אחד שאמרה לי בתי אמילי לפני כשלוש שנים - 'אמא אין לי חברים'. אחרי שהתנפצתי לרסיסים אספתי את עצמי ובאותו לילה נולד המיזם."

לדבריה, לבתה אמילי יש מאז חברים, ולא רק לה. המיזם צומח ומתפתח, מחבר בין ילדים בעלי צרכים מיוחדים, משלב בינם לבין ילדים "נורמטיביים" ומעלה את הנושא למודעות.

לסדנה החברתית מתאימים ילדים מכל הקשת, כמובן גם ילדים עם קשיים חברתיים ותקשורתיים. 
לפרטים נוספים - 050-5585361 (נורית)

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]