אסנת שיר וישינסקי. צילום: יח"צ

אסנת ידועה והתפרסמה בעיקר כחקיינית אבל היא גם זמרת מצוינת, שחקנית, מרצה מאמנת אישית, ציירת, וסטודנטית מן המניין באוניברסיטת ת"א בחוג לנשים ומגדר. בשנת 2004 היא איבדה את בנה ליאור באסון הנגמ"ש בציר פילדלפי, ומאז היא במסע פנימי שהוביל אותה לשינוי גדול בחייה.

לאסנת שתי בנות; דנה וישינסקי, סטודנטית לתואר שני בפסיכולוגיה קלינית, ולירון גלעדי, חיילת המשרתת בחיל החינוך בלהקה צבאית. היא שותפה להקמת "קרן ליאור וישינסקי – תרבות ואמנות לחיי צה"ל", שיזם אביו של ליאור שלמה וישינסקי, הפועלת בחסות התיאטרון הקאמרי לרווחתם של חיילי צה"ל למעלה מעשור.

בהרצאה "החיים זה הכול" היא מספרת על המסלול אותו עברה בדרך להגשמת חלומה לעמוד על במה מקצועית, ועל הערב ששינה את חייה ואשר בעקבותיו הפכה לדמות מוכרת וידועה בכל בית בישראל.

היא משתפת את הקהל בשבר הגדול בחייה - אובדן בנה ליאור במהלך פעילות מבצעית - אירוע שגדע באחת גם את הקריירה שלה, ועל הדרך אותה עשתה מהרגע שבו בחרה, למרות הכל, להציב את החיים צעד אחד לפני המוות ולהעניק את מלוא הכוח והאופטימיות שבה לשתי בנותיה דנה ולירון.

באומץ לב ובכנות היא חושפת את הדרך האישית, הפנימית והכל כך מורכבת, שהביאה אותה לידי החלטה לבחור לחיות חיים מלאי משמעות, כשהבמה היא חלק בלתי נפרד מהם.

יום שלישי, 25.2.20 בשעה 20:00, המופע במסגרת מיזם התרבות 'התושב במרכז הקהילתי'. כרטיס ב-20 ₪ בלבד. מרכז קהילתי עוזיאל, סיני 25, אשדוד. למידע והזמנות: 08-8565716