ילדה משחקת בגן ילדים. אילוסטרציה: pixabay

אירועי האלימות החוזרים ונשנים כלפי קטנטנים וחסרי ישע בגנים פרטיים, גרמו לשלושה מתושבי אשדוד אשר נמנעים לחשוף את שמם לעת עתה, להגות מיזם ייחודי ופרטי לפיקוח גני ילדים באמצעות הצבת מצלמות במעגל סגור וצפייה אונליין במתרחש, במטרה ובשאיפה למנוע את מקרה האלימות הבא.

בנוסף להתקנת המצלמות, תחזוקתן ושמירת תיעוד ההקלטות למשך 30 יום, השירות יכלול מערכת בקרה שתבחן חריגת תנועה ותתריע בזמן אמת וכן חדר בקרה ובו צוות שעבר הכשרה מיוחדת וייצפה אונליין במתרחש בגן. השירות כאמור חיוני לא רק במקרים של התעללות בילדים, אלא גם בהגנה על צוות הגן במקרים של האשמות שווא וכיוצא בזה מצבים בהם אחד מילדי הגן נמצא במצב מסוכן או אפילו נשכח בחצר. 

"המיזם נולד מתוך חשיבה למנוע את מקרה האלימות הבא, לגלות באופן מיידי ובזמן אמת התנהלות לקויה, והכל תוך רצון לספק ביטחון לילדינו היקרים לנו מכל" – מסרו מובילי המיזם לאשדוד נט, "באמצעות השירות ההורים יוכלו לשלוח את ילדיהם לגן בראש שקט תוך ידיעה כי ישנו גורם נוסף שמפקח ושומר על עליהם".

לדבריהם המיזם עוד בתחילת דרכו והמטרה כרגע לבחון את התעניינות ציבור ההורים והגננות. במידה ואכן תירשם היענות יצא המיזם אל הפועל ועד אז מוביליו מספקים מידע אודות הפרויקט בעמוד הפייסבוק שנפתח במיוחד לטובת כך.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]