כפר הילדים והנוער “נווה גלים” אשדוד | קרדיט: המפעל להכשרת ילדי ישראל

לצורך קיומן של חגיגות בר ובת המצווה של הבנים והבנות בכפר הילדים והנוער 'נווה גלים' הפועל באשדוד, יתקיים ביום ראשון הקרוב (03.03) ברחבה החיצונית של הכפר, הפנינג גיוס תרומות ומתנדבים רחב ידיים.

ארגון ''חזקים למען חלשים'', ששמעו על מבצע גיוס התרומות למען הילדים מחבר חוג הידידים של הכפר - רוני סאיג, נרתמו גם גם הם למשימה וייקחו חלק משמעותי בהפקת האירוע וכן בגיוס הכספים.

"הנושא אותו יזם רוני נגע מאוד לליבנו" אומר קובי אסקפור, מי שעומד בראש הארגון, "החלטנו להתגייס על מנת להשיג את הסכום הנחוץ לחגיגות בר ובת המצווה עבור הילדים והילדות. ארגון חזקים למען חלשים פעיל בכל רחבי הארץ ומסייע לכל על בסיס התנדבותי."

שמעוני פרץ, מנהל כפר הנוער בקול נרגש מודה לכל התושבים, המתנדבים ולחוג הידידים של כפר הנוער, על התגייסותם למטרה: "כולנו רוצים לראות את הילדים והילדות חוגגים כבכול שנה באופן מרוכז את בר ובת המצווה בחודש מאי. בעזרתכם אנחנו בטוחים שנוכל להגיע ליעד ולשמח את הילדים".

את האירוע צפויים לכבד בנוכחותם סגן ראש העיר שמעון כצנלסון, ממלא מקום ראש העיר יניב קקון, מאיר אברגל מחזיק תיק השכונות הוותיקות, חנוך דרך ארליך, ד"ר אלי לחמני, אופיר לסרי, לינה קרצמן והלן גלבר. כל תושבי אשדוד והסביבה מוזמנים לאירוע וכל סיוע יתקבל בברכה.