אסף מימון (36) מאשדוד, עובד כמחסנאי בחברת החשמל, אך תשוקתו האמתית אם תשאלו אותו, נמצאת ללא כל ספק בתחום הצילום. לדבריו: "אני עושה זאת מתוך אהבה וחיבור, אני רוצה להביא את זווית הראייה שלי." 
אסף מימון, פייסבוק
את דרכו כצלם הוא החל כתחביב לפני שנים בודדות, ולפני כ-3 שנים החליט לעשות צעד וללמוד צילום לראשונה באופן מקצועי. מאז מימון מצלם כמעט כל אירוע בעיר, רק בכדי לממש את אהבתו לתחום. 
רק לפני כשבועיים אחד מצילומיו הוצג בתערוכה מיוחדת בנושא 'צלליות' שהתקיימה במסגרת יריד אמנים בבודפשט. התמונה קיבלה חשיפה שהביאה תהילה רבה עבור מימון, דרך קהילה בינלאומית לצילום. 
המזרקה בפארק אשדוד ים, צילום: אסף מימון
בתמונה, אנשים צופים במזרקה המזמרת על שלל צבעיה בפארק אשדוד ים.
לדבריו אילו היה צריך לתת לתמונה כותרת, היה בוחר במשפט: "דברים שרואים משם לא רואים מכאן".
על תחרות הצילומים הנוכחית של נשיונל ג'אוגרפיק הוא מספר: "ראיתי כתבה על תחרות הצילום לנשיונל ג'אוגרפיק בישראל. אפשר היה להעלות שתי תמונות מטיולים בארץ או מטיולים בעולם.
מעבר לפרסים השווים, 30 התמונות הזוכות יפורסמו במגזין נשיונל ג'אוגרפיק ובמיוחד לכבודן תתקיים תערוכה ייחודית בהמשך."
שלישיית עגורים במעופם מעל אגמון החולה | צילום: אסף מימון

שתי התמונות צולמו בשנה שעברה בסדנת הצילום של בית הספר "חשיפה", של אדי ישראל, במסגרתה צילמו המשתתפים עגורים באגמון החולה. התמונה העליונה צולמה בזריחה, בה רואים שלישיית עגורים במעופם מעל אגמון החולה והתמונה השנייה צולמה במהלך האכלה של עגורים.

מימון משתף: "החלום שלי הוא בהחלט להתקדם בתחום הצילום, במקביל לעבודתי בחברת החשמל, וכן לפתח את הצילום למקום מקצועי בתשלום. הייתי רוצה להיחשף בעוד מקומות ולהמשיך לעשות את מה שאני אוהב."

עגורים באגמון החולה | צילום: אסף מימון

בכדי לזכות בפרס 'חביב הקהל' בכל הקטגוריות, הוא זקוק להצבעה שלכם.
שלב ההצבעה החל לפני מספר ימים וימשך עד ה-30.11.

להצבעה היכנסו:
שלישיית עגורים במעופם מעל אגמון החולה