באהבה לישראל! יעקב יבנו מניו יורק בתוכנית חגיגית

Alternate Text
תאריך האירוע: יום שלישי, 12.09.17 21:00
כתובת:קק"ל 90, אשדוד
סוג האירוע: מופעים
קהל יעד: מבוגרים
מחיר: 80-100, 120-150
מיקום:מתנס דיונה

שירים ביידיש, אנגלית, רוסית, עברית, צרפתית ועוד. בין היצירות יעקב ינחה ברוסית ובאנגלית.

עקוב יבנו - שחקן מבריק וזמר עם בריטון חזק. קולו של יעקב נשמע באולמות הטובים של אירופה, אוסטריה, אמריקה (קרנגי הול ולינקולן סנטר בניו יורק), תיאטרון בולשוי ואולם הקונצרטים "רוסיה" במוסקבה.
הופעותיו מתאפיינות במקוריות, תחכום, מיומנות מבריקה, תשוקה כנה.

יעקב התחנך באקדמיה למוסיקה גנסין הרוסי המפורסם, הפך לשחקן המוביל של התיאטרון המוסיקלי היהודי במוסקבה. בשנת 1987 הוענק לו התואר של אמן הכבד של רוסיה. בארה"ב יעקב שר יחד עם קלייר בארי - אחד "אחיות בארי" האגדיות, שר עם נזירים טיבטיים. סיורים ברחבי אירופה, אוסטרליה, אסיה קנדה, ישראל ואמריקה הובילו את הקהל לאקסטזה.

יעקב - מוזיקאי ואדם שעובד קשה למען המשך קיומה של התרבות היהודית. כל שיר - סיפור של אדם, אשר משקף הוא את ההיסטוריה של העם היהודי, מגוונים ועשירים מבחינה רוחנית בחיים יהודים. מבריק בעלות באמנותו של השחקן, יעקב במפורש ליצור שחקן תיאטרון מוסיקלי. בריטון העמוק שלו עם מגוון רחב של גוונים, נותן לו את ההזדמנות ליצור פרסונה בימתית, שבה הדרמה והקומדיה המוזיקליות בבטחה.

​להקת סבוטז' מביאה אל הבמה עולם מלא התרגשות ותשוקה, צבע וקצב מוזיקלי. המופע משלב מוטיבים מן התרבות היפנית, האירית, הארגנטינית, והרוסית ומעבד אותם לכלל אירוע נוצץ, המשלב תיאטרון מחול ואקרובטיקה ומשתמש בתלבושות מדהימות. בנוסף קטע מדהים של סגנון חדש בארץ: אקרובאלאנס. תוכלו לצפות בשמונה רקדנים הנותנים את המיטב שלהם.

להקת Gold Band של אלקס גולד - מלחין ופסנתרן מבריק.