האחים קידר חברת קידר שיפוצים עוסקת בעבודות שיפוץ באשדוד והסביבה 055-9780537

לפרטים נוספים לחצו כאן

האחים קידר

Photo

האחים קידר - קבלן שיפוצים

 

חברת האחים קידר עוסקת בביצוע עבודות הריסה,  בנייה קלה, גמר ושיפוצים החל משלב הייעוץ מול הלקוח, הצעת רעיונות ועד סיום הפרויקט ובמידת הצורך גם בליווי של אדריכל ומעצב פנים.

 

החברה נותנת שירות ללקוחות פרטיים, עסקיים ולמוסדות, ראש החברה הוא חיים קידר, בתחום כבר למעלה מ-20 שנים, כיום ממשיך את העסק שאביו עודד קידר הקים בתחילת דרכו. יחד עם צוות מקצועי ומיומן, כל העבודות נעשות באמצעות החומרים האיכותיים ביותר, תוך מתן דגש על מקצועיות ושירות אישי לכל לקוח.

 

מעל הכול, החברה מתחייבת לעמוד בלוח הזמנים שנקבע מראש, מאחר כי ידועה החשיבות של עמידה בזמנים עבור לקוח שעלול להפסיד כסף וזמן. החברה עובדת עם אנשי מקצוע מכל תחום, מספקת ללקוח אופציה לעבוד עם איש מקצוע מתוך הרשימה, מה שמעניק לו יתרון של זמינות ועלויות. כל אנשי המקצוע הם הטובים ביותר בשוק, מספקים ללקוח עבודות עם גימור איכותי והכל בהתאם לשיפוץ, לרעיון וכמובן ללוח הזמנים שנקבע.

 

האחים קידר מתמחים בעבודות שיפוצים  הריסה, בנייה קלה , ריצוף, חיפוי קרמיקה, אבן ושיש, פרקט, דקים, פרגולות, גדרות, הנמכת תקרות, תקרות אקוסטיות, עבודות טיח וגבס, תשתיות כולל חשמל ואינסטלציה, צבע ושפכטל, עבדות שליכט צבעוני חיצוני .

מבצע מטורף באחים קידר - שיפוץ כל הבית ב94.000 ש"ח

{למפרט הטכני ראו --> } 

אשדוד נט

השאיר/י את פרטיך ואנו ניצור איתך קשר בהקדם