פרויקט רובע ד' רחוב בן אליעזר

כתובת:בן אליעזר 21

בנייני בוטיק,  בן  קומות ברחוב בן אליעזר 21,25, יזם הפרויקט ישפה התחדשות עירונית בע"מ 

פרויקט התחדשות עירונית מקבוצת ישפה התחדשות עירונית בע"מ  , בנייני בוטיק  בן 7 קומות ברחוב בן אליעזר 21,25 , דירות 4 ,5 חדרים  מיני פנטהאוזים ודירות גן. 

שם מלא
דואל אלקטרוני
טלפון
הערות

קבוצת ישפה הינה חברה יזמית בבעלות פרטית, בתחום הנדל"ן – התחדשות עירונית, חיזוק והשבחת מבנים, תמ"א 38 ופינוי בינוי

בשנת 2007 הקימו מייסדי הקבוצה ומנהליה, האחים גבאי, המגיעים מהתחום המשפטי וההנדסי את החברה תוך ראיית האחר, שילוב צרכי הסביבה עם סטנדרט בניה גבוה במיוחד, שיפור איכות החיים והביטחון של התושבים תוך נקיטת כל הצעדים הנדרשים למציאת כל הפתרונות הדרושים במהירות וביעילות ושיתוף הדיירים בצורה מובנית, עקבית ואישית בהתחשב במצבו הפיזי של כל דייר ודייר.

החברות שבבעלות הקבוצה ביצעו עד כה כ- 23 פרויקטים שחלקם הסתיימו וקיבלו טפסי 4 לאכלוס וחלקם האחר נמצא בימים אלו בעיצומה של בניה. הקבוצה מיגנה ואיכלסה מאות דירות ישנות וחדשות כאחד ומשקיעה את כל משאביה לעמידה בכל התחייבויותיה במקצועיות ובמועד תוך שמירה על סטנדרט בניה גבוה, מפרטים עשירים ואיכות בניה בלתי מתפשרת.

קבוצת ישפה מעמידה את התושב במרכז העשייה ורואה בביטחון התושבים וברווחתם, אבן יסוד לכל פעולותיה. כשזה יגיע, כולנו נהיה מוכנים.

קבוצת ישפה הינה קבוצה יזמית בבעלות פרטית, העוסקת בתחום ההתחדשות העירונית – חיזוק והשבחת מבנים ופינוי בינוי. באמתחתה של הקבוצה, רזומה עשיר של ביצוע פרויקטים מסוג תמ"א 38.

הקבוצה פועלת על בסיס תוכנית מתאר – תמ"א 38 על כל גרסותיה, הריסת מבנים ובנייתם מחדש וחיזוק מבנים בפני רעידות אדמה ועמידה בתקני הבטיחות לרעידת אדמה.

לקבוצה ניסיון רב בחיזוק מבנים וביישום פרויקטי תמ"א 38 ומבצעת בימים אלו פרויקטים רבים.

הקבוצה מספקת פתרון כולל ונקודתי, ליווי מלא של כל התהליך החל ממשא ומתן עם הדיירים, המשך בתכנון ואישור מול הרשויות, ביצוע ומסירת הדירות החדשות לרוכשים.

קבוצת ישפה היא חברה מנוסה בתחום ומשקיעה את כל משאביה לעמידה בכל התחייבויותיה במקצועיות ובמועד. לרשות הקבוצה צוות מקצועי, המספק את כל הפתרונות הדרושים במהירות וביעילות. כשזה יגיע, כולנו נהיה מוכנים.

 

שם מלא
דואל אלקטרוני
טלפון
הערות