משרדים להשקעה באשדוד -פארק ההייטק אשדוד - ICON BUSINESS CENTER

פארק הייטק אשדוד

פרויקט ICON BUSINESS CENTER-בניין משרדים ייחודי בן 4 קומות, המתפרס על פני למעלה מ- 8,300 מ"ר של שטחי משרדים ומסחר. 

פרויקט ICON BUSINESS CENTER

בלב פארק ההיי-טק שנבנה באשדוד, וצפוי לאכלס עשרות אלפי עובדים, מקדמת "קבוצת בונים נדל"ן", בשיתוף "החברה למימוש קרקעות", את פרויקטICON Business Center .

מדובר במתחם משרדים מפואר וחדשני שמאפשר למשקיעים ליהנות מיתרונות ייחודיים ומרווחים גבוהים, הנוצרים כתוצאה מהגדלת הזכויות הצפויה בפרויקט.

פרויקט ICON Business Center, בתכנון המשרד הידוע "שיח אדריכלים", הינו בניין משרדים ייחודי ומפואר בן 4 קומות ו- 2 כניסות, המתפרס על פני למעלה מ-8,300 מ"ר של שטחי מסחר ומשרדים. הפרויקט מבוסס על קונספט אדריכלי ייחודי המפצל את הבניין לשניים, וממקם במרכזו מרפסת המעודדת מפגשים ושיתופי פעולה עסקיים בין באי המתחם. 
הבניין ביסודו מזמין וקורא לעוברים ושבים ובעל שתי חזיתות מסחריות פינתיות המאפשר בתכנונו האי סימטרי צפייה בדיונות שמסביב ובכיכר המרכזית שעליה הוא ממוקם.  

ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי קבע ארנונה נמוכה במיוחד למתחם, מחירי השכירות נמוכים בהשוואה לתל-אביב ונמל הדרום החדש שייפתח בקרוב ויתווסף לנמל הקיים – כל אלה ביחד הן סיבות מצוינות לחברות ובעלי עסקים להעתיק את מקום מושבם למתחם העסקים באשדוד.  

"תכנית בניין העיר המאושרת באזור פארק ההיי-טק היא של 168 אחוזי בנייה בלבד. אחוזי הבנייה צפויים לעלות ל-300-400, כמו בכל פרקי ההיי-טק המוקמים בימים אלה, ובעידוד מוצהר של העירייה. רוכש שמצטרף לקבוצה ייהנה מחלקים ניכרים בהשבחה זו, וזאת מכיוון שהוא רוכש את הקרקע והופך לבעלים של הזכויות המוגדלות".

בשורה התחתונה

שילוב של יזמות והשבחה הינן מתכונת ודאית להשקעה חכמה ונבונה. רק תדמיינו שקניתם משרד בגודל של 100 מ"ר ובפועל קיבלתם, באותו המחיר, לא פחות מ- 148 מ"ר. הרוכשים יקבלו שטח גדול יותר מזה שרכשו, כך שעליית הערך לא תסתכם רק ביזמות.

לפרטים נוספים לחצו כאן או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם 

שם מלא
דואל אלקטרוני
טלפון
הערות

קבוצת "בונים נדל"ן" מתמחה בתכנון, פיתוח והקמת פרויקטים ייחודיים למגורים ומסחר.
לקבוצה מודל יזמות חדשני המבוסס על בנייה באזורי ביקוש בסמיכות לעורקי תנועה מרכזיים, על מאפיינים אדריכליים המקנים לכל פרויקט יתרונות ייחודיים ביחס לסביבתו ועל מגוון רחב של אפשרויות השקעה.

כלל הפרויקטים של קבוצת "בונים נדל"ן " נבנים בסמוך לעורקי תחבורה ציבורית דוגמת רכבות, מתוך מחשבה על דרכי התניידות שיצברו תאוצה בעתיד הקרוב והרחוק. כל אלו מובילים למקסום פוטנציאל התשואה עבורך.

מרכז העסקים ICON  בפארק ההיטק באשדוד, נבנה בשיתוף עם החברה למימוש קרקעות, המתמחה בייזום, שיווק וקידום של פרויקטים בתחום הנדל”ן, בדגש על קרקעות בהליכי הפשרה המיועדות לבנייה רוויה ונכסים מניבים להשקעה. נבחרת המומחים של החברה כוללת אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחומם: אנשי נדל”ן ותיקים, שמאים, עורכי דין, אנליסטים ואנשי מקצוע נוספים.
לאורך למעלה מעשור של פעילות ענפה מאות יחידות הפכו לדירות, משפחות רבות קיבלו בית חדש ומשקיעים רבים מימשו בעזרת מומחי החברה את פוטנציאל ההשקעה.

היזמים בני ברנשטיין, מנכ"ל ובעלי החברה למימוש קרקעות, ועו"ד פנחס פלח, הבעלים של קבוצת בונים נדל"ן, אתרו מתחם זמין לבניה בקרבת מרכזי פנאי ובילוי ותשתיות לאומיות מרכזיות – ליד היציאה מכביש 4 ובסמוך לתחנה של רכבת ישראל -  העונה במדויק לביקוש והצורך בעידן הנוכחי.
השניים החליטו לארגן קבוצת רוכשים אשר תרכוש את הקרקע ותקים את פרויקט ICON Business Center שעתיד להוות חלק ממרכז ההיי-טק והעסקים הגדול בשפלה הדרומית. 

לפרטים נוספים לחצו כאן או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם 

פארק הייטק אשדוד 

אשדוד היא העיר החמישית בגודלה במדינת ישראל ומונה כ- 250,000 תושבים. בעיר, ובכל אזור השפלה הדרומית, אין כיום היצע של משרדים העונה על דרישות העידן המודרני ומקנה סביבת עבודה איכותית בסמיכות לתשתיות לאומיות.

מדינת ישראל החליטה להשקיע 6 מיליארד ש"ח על מנת לשפר את התשתיות בעיר. את הצורך הזה זיהו כבר מספר גופים בדמות בית חולים אסותא, חברת ביג מרכזי קניות, אשר הקימה במתחם את קניון הביג פאשן אשדוד, המכללה להנדסה ע"ש סמי שמעון שמעתיקה את מיקומה ממרכז העיר למתחם ותאכלס כ- 4,000 סטודנטים, וגם סינמה סיטי שעתיד להיבנות אשדוד .

פרויקט ICON שוכן בפריים לוקיישן בפארק העסקים של אשדוד, ומאפשר לך למקסם את ההשקעה.

יתרונות בולטים:
  • 3 דקות הליכה מהרכבת
  • מקסום פוטנציאל התשואה
  • שתי חזיתות מסחר
  • חדרי ישיבות קומתיים
  • קירבה לצירי תנועה מרכזיים
  • קונספט אדריכלי חדשני
  • אפליקצייה ייעודית וייחודית לבניין
  • נגד כיוון הפקקים
  • צמידות לקריית הסייבר המתהווה של אלבטק
  • שאטלים של RE-WAY מהמתחם לרחבי העיר וההפך
לפרטים נוספים לחצו כאן או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם 
שם מלא
דואל אלקטרוני
טלפון
הערות