צוואת, הסכמי ממון ועריכת מסמכים משפטיים

Photo

משרד עורכי דין אבדייב פילביץ' מספק שירותים משפטיים כלליים במגוון תחומים לרבות צוואות, בקשות לצו ירושה, צו קיום צוואה, הסכמי ממון, תביעות קטנות, מכתבי התראה, אימות חתימה ומסמכים משפטיים.

צוואות וירושות:
במקרים רבים אדם נפטר מבלי להשאיר צוואה, ופירוש הדבר כי רכושו יחולק בהתאם להוראות חוק הירושה - חוק כללי, המסדיר את חלוקת הרכוש אם מנוח לא פעל או לא השאיר את מילותיו האחרונות.

ככל שרוצה אדם לחלק את רכושו באופן שלא נקבע בחוק, הוא יכול לעשות זאת רק באמצעות צוואה, אשר תבטיח את מילוי רצונו לגבי חלוקת רכושו.
אף אדם אינו יודע מה יהיה גורלו, ועל כן משרד עורכי דין אבדייב פילביץ' ממליץ לערוך צוואה, מה שמאפשר לקיחת כוח ואחריות לידיים, וקביעת אופן חלוקת הירושה מבלי להיות תלוי בהסדר שקבע המחוקק.
צוואה שנערכה על ידי עו"ד הינה מסמך משפטי חשוב ורגיש, שהכנתו בצורה נכונה אינה פשוטה. כל שגיאה, כגון עיוות מידע, פירוט חלקי, גם אם הוא נעשה בתום לב, עלולה להוביל לפסילת הצוואה. לכן חשוב מאוד כי התהליך ילווה על ידי אדם המוסמך לכך ובקיא בתחום.

הסכמי ממון:
לרוע המזל, בשנים האחרונות, שיעור הגירושין רק גדל, וכל זוג רביעי מתגרש בישראל. לכן חשוב מאוד שיהיה הסכם פיננסי בין בני הזוג, ובשפה המשפטית הסכם ממון.

הסכם ממון הוא אחד המסמכים החשובים ביותר שהזוג יחתום עליו, שכן הוא יקבע את עתידם לאחר הגירושין. מטרת ההסכם היא לקבוע כיצד יחולק רכוש שנצבר במהלך שנות הנישואים של בני הזוג במקרה של פרדה, חשוב לציין כי מדובר לא רק בחלוקת רכוש המשותף, אלא גם המוניטין של האדם, זכויות פנסיה העתידית, קרנות הנאמנות, רכוש שנצבר לפני הנישואים וקניין המשפחתי.
חשוב לערוך ולחתום על הסכם ממון לפני הנישואין, על מנת כי משקלו בעת הגירושין יהיה גדול יותר.
משרד אבדייב פילביץ' יעזור לכל זוג המגיע למשרדם לערוך הסכם ממון מקצועי.

כללי:
כמעט כל אדם במהלך חייו נתקל בחוסר אמינות, עוול, בעיות ביורוקרטיות, עלבונות מצד מוסדות שונים, בעלי עסקים ואפילו אנשים פרטיים.

למשרד עורכי דין אבדייב פילביץ' יש מספיק ידע וניסיון לעזור ללקוחותיהם, במקרים בהם האזרח קטן אינו יודע על כל זכויותיו, כאשר הוא נאלץ להתעמת עם גופים גדולים יותר וקולו לא נשמע.
יש לזכור כי במקרים רבים אתה לא צריך להגיש תלונה או אפילו תביעה, מספיק לשלוח מכתב אזהרה על מנת לגרום לצד המזיק לחזור בו ממעשיו הפוגעניים.
במקרים מסובכים יותר, משרד עורכי דין אבדייב פילביץ' יסייע לגבש תביעות קטנות נגד ארגונים שונים, כגון חברות סלולר, בנקים, המוסד לביטוח לאומי, עסקים פרטיים, סכסוכי שכנים, עוזר בניהול הליכים משפטיים עד להשגת המטרה הרצויה.

השאיר/י את פרטיך ואנו ניצור איתך קשר בהקדם