חיים פרנק ושות' משרד עורכי דין

אודות

Photo

משרד עורכי דין חיים פרנק ושות' הינו משרד המתמחה בתחומים שונים, כגון דיני מקרקעין, דיני נזיקין, תביעות ביטוח לאומי, משפט פלילי ודיני תעבורה.
משרד חיים פרנק ושות' נוסד בשנת  2009 ומעסיק צוות עורכי דין בעלי ניסיון משפטי עשיר.
צוות המשרד, בראשות עו"ד חיים פרנק, צבר ניסיון עשיר וידע רב בייצוג משפטי ‏בערכאות השונות בבתי המשפט, תוך מתן שירות מקצועי ואישי.
עו"ד חיים ‏פרנק מנהל את מחלקת מקרקעין של המשרד, והוא מייצג משקיעים מהארץ ומחו"ל, עוסק במכירת ורכישת דירות מקבלן/יד שניה/נכסים מסחריים וכן מייצג דיירים בפרויקטים כגון תמ"א ‏‏38 ופינוי בינוי.
צוות המשרד של עורך דין חיים פרנק ,במהלך השנים טיפל בתיקים רבים באשדוד ובכל הארץ, לרבות תיקי תביעות ביטוח לאומי ודיני תעבורה תוך מתן מענה אישי ומקצועי לכלל לקוחות המשרד, במטרה להעניק את השירות המשפטי הטוב ביותר, המשרד עובד בשיתוף פעולה עם המחלקות השונות כאשר כל מחלקה מסייעת במתן שירות הולם ומקצועי עבור הלקוחות.
החשיבות העליונה של המשרד היא בשיתוף פעולה מלא עם הלקוחות במטרה להביא לתוצאות הטובות ביותר והקפדה לערב את לקוחות המשרד בכל שלב בהליך המשפטי וכל ההיבטים המשפטיים.
הידע העשיר והניסיון בתחום אותו צברו עורכי דין המשרד באים לידי ביטוי בייצוג קהל הלקוחות תוך השגת תוצאות רצויות עבורם.
במסגרת הייצוג צוות המשרד מקפיד להסביר ולשתף את הלקוחות בכל הצעדים הנדרשים שיש לנקוט בתיק תוך בחינת מכלול הנתונים והסיכונים העומדים בפני הלקוח.
משרד עורך דין חיים פרנק ושות' מעריך את כל לקוחות המשרד ושם דגש על ההיבט האנושי ומתן שירות אישי וצמוד לאורך כל הדרך.
בין היתר משרד עורך דין חיים פרנק נותן ייעוץ בתחום הפלילי. צוות המשרד מעניק טיפול מקצועי ואמין תוך מתן דגש על שירות ברמה הגבוהה ביותר הכולל ליווי אישי במהלך הטיפול בתיק.

דיני נזיקין וביטוח

Photo

משרד עורך דין חיים פרנק ושות' עוסק מזה שנים בתחום דיני נזיקין וביטוח. תחום זה רחב ומאוד מגוון, העוסק ככלל בסדרת פיצוי כספי בגין עוולות, הכולל בתוכו תחומי משנה רבים לרבות רשלנות רפואית, נזקי גוף, תאונות תלמידים, רשלנות ציבורית, נזקי רכוש, תאונות דרכים, אובדן כושר עבודה, תביעות ביטוח ועוד.
בימינו העובדה כי נגרם נזק לגוף או לרכוש אינה מספיקה כדי לזכות בפיצוי.
משרד עורך דין חיים פרנק פועל במקצועיות רבה לשם כך ולאתר את פוגעים שנושאים באחריות ויחויבו בפיצוי מרבי.
חשוב לדעת, בכל הקשור לנזקי גוף, כאשר הפגיעה נגרמה עקב תאונת עבודה, לאחר קבלת מענק או גמלה מהמוסד לביטוח לאומי ניתן לתבוע את המעסיק או כל גורם אחר שהתרשל, במטרה לקבל פיצוי נוסף עקב הפגיעה.
כמו כן, הפגיעה יכולה להתרחש בשטח ציבורי (כגון נפילה ברחוב, במלון, בבריכה וכדומה), זאת אומרת הנזק נגרם עקב רשלנות או הפרת חובה חקוקה (בור במדרכה, ליקוי בנייה, החלקה ועוד) ללא התנהלות שטח נכונה, ניתן לקבל פיצויי מהעירייה או מכל גורם רלוונטי אחר.
אנחנו תמיד ממליצים לדאוג לביטוח תאונות אישיות, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח נכות וכיוב', וכך תקבלו כיסוי ביטוחי המעניק לכם כיסוי עקב נזק שנגרם לגוף או רכוש.

ביטוח לאומי / נכות

Photo

עורך דין חיים פרנק וצוות המשרד במהלך השנים צברו ניסיון רב בתחום הביטוח הלאומי ונכות לאחר תאונות. שנים של ניסיון בתחום מלמד כי האדם הפונה לבדו לביטוח הלאומי ומנהל בכוחות עצמו את התביעה לרוב אינו משיג את התוצאה הרצויה. חלק גדול של אנשים הפונים לביטוח לאומי משלימים עם דחיית התביעה כבר בשלבים הראשונים של התהליך ולא משיגים המגיע להם על פי החוק. חלק אחר מנסים להגיש ערר ובכך לנהל מאבק עצמאי מול הביטוח הלאומי וחלק פונים לעורך דין על מנת שינסה לתקן את המצב שנוצר. הדבר נובע מחוסר ידע וניסיון, כאשר ציבור הפונים מגיע לוועדות רפואיות מבלי שיתכוננו לכך וכך נחרץ גורלם.
מדי שנה המוסד לביטוח הלאומי משנים את החוקים הקיימים והתקנות שהותקנו מכוחם והופכים אותם ליותר ויותר מסורבלים ובך מקשים אל הציבור להגיש תביעת ביטוח ולהוכיח את זכאותם לקצבה.
בכל שנה מוגשות אלפי תביעות ביטוח לאומי בנושאים רבים כגון: דמי מזונות, הבטחת הכנסה, נכות נפגעי עבודה, דמי לידה, מחלות מקצוע, גמלת ניידות, נפגעי פעולות איבה, דמי תאונה, גמלה לילד נכה, אבטלה, גמלת סיעוד, קצבת זקנה ושאירים ועוד.
משרד חיים פרנק עוזר לקהל לקוחותיו להתכונן לוועדות הרפואיות לאחר הגשת תביעה לביטוח לאומי.  הניסיון שיש לעורכי הדין של המשרד מלמד , כי יש להיערך ולהתכונן בטרם בדיקה בפני ועדה רפואיות, וזאת על מנת לשכנע את רופאי הוועדה בחומרת המצב. צוות משרד חיים פרנק  מיומן בייצוג וליווי בפני ועדות הרפואיות ובקיא בחוק ובתקנותיו.
בהגשת תביעות לביטוח לאומי חשוב להבין, במקרים בהם שגתה הועדה הרפואית מדרג ראשון, מוגש ערעור בפני ועדה רפואית עררים, וגם במקרה של הועדה הרפואית לעררים זוכים לקוחות המשרד חיים פרנק לייצוג של עורך דין מנוסה ובקיא בתחום ביטוח לאומי ונכות.
יש מקרים בהם נופלת טעות משפטית בהחלטת הועדה הרפואית לעררים,  צוות המשרד דואג להגיש ערעור לבית הדין, בתביעה מועלים נימוקים משפטיים מבוססים כנגד החלטת הועדה הרפואית לעררים, וגבר הרבה פעמים במסגרת החלטות בית הדין, נמצא כי אכן נפלה טעות משפטית וכך התיק חוזר לוועדה עררים, על מנת לבחון מחדש את החלטתה.
עקב ריבוי פניות לביטוח לאומי, תביעה שלכם יכולה לקבל יחס רק לאחר תקופה ארוכת תווך והטיפול בתיק עשוי להימשך זמן רב, בעיקר לאור העובדה שלרוב הביטוח הלאומי דן בזכאות לגמלאות אשר דרושות לצורכי מחייה בסיסיים.
צוות המשרד בראשות חיים פרנק מנוסה ובקיא בתחום ביטוח לאומי, ויחד תוכלו להעריך את סיכוייכם לקבלת תגמולים, מענקים וזכויות נוספות מהביטוח הלאומי. עורכי הדין במשרד הינם בעלי ניסיון רב בתביעות ביטוח לאומי על ענפיו השונים והרבים. אנשי הצוות מטפלים במסירות רבה בכל שלבי התביעה החל מהשלב הראשון - מילוי טפסי תביעה רלוונטיים ועד ייצוג בוועדות הרפואיות. צוות המשרד מעניק ללקוחותיו את כל המידע והייעוץ הנחוצים לנושא אליו פנו, תוך התמצאות בחקיקה ובפסיקה המורכבות הקיימות בביטוח לאומי.


דיני תעבורה

Photo

משרד עורכי דין חיים פרנק ושות' מתמחה בתחום דיני תעבורה ונותן ייעוץ וייצוג בכל הערכאות בכל בתי המשפט ברחבי הארץ.
נתפסתם נוהגים תחת השפעת סמים או אלכוהול? נהיגה במהירות מופרזת? נהגתם בתקופת פסילה? הייתם מעורבים בתאונה? צוות המשרד המנוסה בתחום דיני תעבורה יתן לכם מענה לכל בעיה בנושא.
תחום דיני תעבורה הוא תחום תחת הליך של המשפט הפלילי. צוות המשרד נותן ייעוץ בתחום ומכוון את לקוחותיו, חשוב להבין את הבדל בין עבירות פליליות הדורשות מחשבה פלילית לביצועה העברת תעבורה.
בתחום דיני תעבורה, רוב העבירות מיוחסות ל-“אחריות קפידה” ובעבירות כאלו התביעה צריכה להוכיח רק את הבסיס העובדתי של העבירה, מבלי להוכיח “היסוד הנפשי” של הנהג – אם הוא מתכוון לבצע את העבירה ואם לא, לדוגמא נהיגה במהירות מופרזת, נהיגה בשכרות, עקיפה בפס לבן רצוף, חציית רמזור באור אדום ועוד.
מי שאין לו השכלה וניסיון משפטי, יהיה לו קשה להציג טיעונים מנומקים ומשכנעים בבית המשפט במהלך הדיונים על העברות המיוחסות לו, לכן, חשוב להתייעץ עם עורך דין שיש לו ניסיון בתחום, עורך דין יכול לסיעה בביטול כתב האישום או הפחתה משמעותית בחומרת העונש הצפוי, השגת זיכוי מאשמה במשפט וכדומה.
חשיבות הסיוע שניתן לקבל מעורך דין המתמחה בתחום דיני תעבורה נובעת מחומרת העונש הצפוי.
בית משפט לתעבורה לעיתים נותנים עונשים כבדים, כגון קנסות גדולים המכבידים על חי נאשם, פסילת רישיון נהיגה לתקופה ארוכה, מאסר על תנאי ובמקרים חריגים מאסר בפועל.
משרד עורך דין חיים פרנק ממליץ ללקוחותיו בכל מקרה בו קיבלנו דו”ח תעבורה לפנות אל עורך דין המתמחה בתחום.
צוות המשרד יכול לזהות פגמים מהותיים בדוח שנתן לכם פקח או שוטר, פגמים שעלולים להוביל לביטול הדו"ח או להביא לעסקת טיעון. יש גם עבירות תנועה משמעותיות יותר, כאלה שבצידן חובת פסילה מינימלית. מדובר בעבירות תנועה חמורות הנחשבות כמסכנות חיים, כגון: עבירות נהיגה בשכרות, עקיפה תוך חציית פס לבן רצוף, תאונות דרכים ועוד.
פעמים רבות מגיע הנאשם לדיון המשפטי כאשר הוא אינו יודע שבגין העבירה בה הוא מואשם קיימת חובת פסילה מינימלית של רישיון הנהיגה. בנוסף לא נלקחת בחשבון העובדה כי בתי המשפט נוטים להעניש נאשמים בעבירות תנועה חמורות באופן קשה תוך שיקול הרתעת הפרט והכלל.
משרד עורך דין חיים פרנק  עשוי לסייע רבות במקרים כאלה. למשל פסילה חלקית בלבד של הרישיון בתנאים מסוימים, תוצאה העשויה לאפשר למשל לסוכן מכירות הנמצא כל יום בדרכים להמשיך בעבודתו, מה שאומר להמשיך להחזיק ברישיון כך שלא תיפגע יכולתו להתפרנס, או להגיע להסכם עם שינוי סעיף האישום לסעיף שאין בו חובת פסילה מינימלית או הפניית בית המשפט לנסיבות מיוחדות אם בעברו התעבורתי של הנהג אין כל עבירה, זה מאפשר לבית המשפט לתעבורה לסטות מעונש הקבוע בחוק.

דיני מקרקעין

Photo

למשרד עורך דין חיים פרנק יש מומחיות וידע רב, אשר נצברו לאורך שנים, בביצוע עסקאות נדל"ן, כגון מכרית דירה חדשה מקבלן או יד שניה, רכישת דירה, פרויקטים תמ"א 38 ופינוי בינוי, הסכמי שכירות ופינוי שוכרים, מיסוי מקרקעין ועוד.
צוות עורכי הדין במשרד מלווה עסקאות מקרקעין רגילות, מספק פתרונות במקרים בהם קיימים סכסוכים הנוגעים לעסקאות מקרקעין הדורשות תביעה משפטית בבית המשפט. 
משרד חיים פרנק מתמחה במגוון האספקטים משפטיים שונים מהם מורכב תחום הנדל"ן, לרבות מיסוי מקרקעין, תכנון ובנייה, רישום זכויות מנהל מקרקעי ישראל ועוד.


השאיר/י את פרטיך ואנו ניצור איתך קשר בהקדם