אייצ'לותם מסלה משרד עורכי דין

אודות המשרד

Photo

המשרד שלנו מלא בכל טוב עבורך!

ולפני שתגלה את התחומים המשפטיים בהם אנחנו חזקים מאוד, כדאי שתדע משהו:

כאן תמצא אוזן קשבת לכל הדאגות שלך בנוגע לעתידך הכלכלי, וחשוב מכך, גם את הפיתרון היעיל והמהיר ביותר למצבך הייחודי.

יש לך מבחר לא קטן של משרדי עו"ד, אך מה שמבדיל אותנו מכולם, מלבד היתרון המחתרתי שלנו (פה למטה תגלה בדיוק מה הוא), זה הדחף הבלתי נשלט לעזור לכמה שיותר אנשים להצליח בחייהם, מתוך ידיעה שככל שיהיה יותר טוב ליותר אנשים, כך יהיה יותר טוב בארץ ובעולם בכלל -

מבחינתך זה אומר שיש לך גב איתן והגנה חזקה נגד כל הנושים שמחפשים אותך אי שם. ובנוסף, אחרי שנייצב אותך על תהליך סגירת חובות בטייס אוטומטי, נוודא שאתה מוכן לצאת לדרך חדשה באמת:

איך להתנהל נכון עם כסף כך שלא רק שתישאר הרחק מחוץ לחובות, אלא תתחיל לחסוך כסף בצד ולבנות לעצמך חיים מלאי ביטחון כלכלי. צעד אחר צעד, בביטחון מלא!

למה? כי אנחנו מאמינים בלהיות השינוי שאנחנו רוצים לראות בעולם, ואנחנו עושים את זה עם כל לקוח אהוב עליו אנחנו נלחמים כמו אריות בבתי המשפט, בעזרת נשק סודי הבלעדי רק לנו ולבודדים בארץ.

- יתרון כמעט לא הוגן -

מנכ"ל המשרד, עו"ד אייצ'לותם מסלה, עבר את התמחותו עשירת הידע במשרד הכונס הרשמי והאפטרופוס הכללי במחוז ירושלים!

מה זה אומר לגביך?

זה אומר שיש לך מקצוען שלא רק מייצג אותך מול הכנ"ר המאיים, אלא מכיר ויודע את דרכי הפעולה  מאחורי הקלעים בכדי להשיג עבורך תשובות מהר יותר מכל אחד אחר כמעט. במקום שתחכה חודשים ארוכים לאחר הגשת כל בקשה במסגרת ההליך שלך, תוכל לנשום לרווחה כבר לאחר מס' ימים או שבועות בודדים ולהתקדם הלאה לשלב הבא מהר משחשבת.

וכל זה עוד לפני שחשפנו בפניך את מלוא הנשק הסודי שלנו:

- הרוח החיה מאחורי המשרד -

עו"ד אייצ'לותם מסלה, האיש שמנהיג את המשרד ללא פשרות, נשוי ואב לשניים, רס"ל במילואים ביחידה המיוחדת "אגוז", ובוגר תואר במשפטים של המרכז האקדמי למשפט ועסקים.

מה שהופך את אייצ'ו למנהיג מצוין, מלבד המסירות האינסופית ויסודיות כמעט לא אנושית, זאת היכולת הטבעית שלו להתמקד במטרה עד השגתה. עבורך זה אומר שיש לך טיל מתבייט שלא רואה ממטר אף אחד ושום דבר מלבד המטרה, ואם אפשרי להשיג את המטרה שלך ← אייצ'ו הוא הסיכוי הטוב ביותר שלך.

עם רקורד מקצועי עשיר של ייצוג חייבים בהליך פשיטת רגל והסדרי חובות בהיקפים בלתי נתפסים, אלה התחומים החזקים שלנו, בהם נייצג אותך כשתבחר בכך:

- התחומים החזקים שלנו -

הליך רך לפשיטת רגל

גירת תיקים וביטול עיקולים בהוצאה לפועל.

פירוק חברות מבוקר, יסודי והוגן לכל הצדדים.

פשיטת רגל

Photo

פשיטת רגל
משרד עורכי דין מסלה, הנו בעל התמחות מובילה בתחום פשיטות הרגל. למשרד ניסיון רב בניהול תהליכי פשיטת רגל וליווי לקוחות בנבכי הבירוקרטיה והלחצים הכלכליים והנפשיים הטמונים באקט לא פשוט זה.

המשרד פועל ברגישות, דיסקרטיות ויעילות, במגוון כלים ופתרונות יצירתיים, בתהליך הלא פשוט של הגשת בקשה מטעם הלקוח המכריז על עצמו כפושט רגל. זאת במטרה להשיג צו כינוס נכסים במהירות המרבית בכדי לעכב את ההליכים המשפטיים ותהליכי הגבייה והעיקולים נגדו.

למשרד מוניטין כמשרד הפועל במהירות להשגת צווי כינוס ובסיוע הדוק ללקוחות טרם הכרזתם כפושטי רגל. מטרת המשרד ללוות את החייבים בתהליך כולו, תוך השגת התוצאה המיטבית עבור הלקוח, החל משלבי גיבוש הסדרי תשלום עם הנושים, דרך ליווי לקבלת הפטר וכלה באם אין פתרון אחר בהכרזה על פשיטת רגל.

בקשה לצו הפטר
המשרד מלווה חייבים בפשיטת רגל בתהליך בקשה לקבלת "צו הפטר" שיפטור אותם מהחובות שקדמו למתן ההפטר (מלבד חובות בשל קנסות, חובות שנוצרו במרמה ומחוב מזונות). עו"ד מסלה בקיא בנבכי ההליך, בבירוקרטיה והאדמיניסטרציה הנדרשת והוא מלווה באופן אישי, משלב הבקשה, דרך איסוף המסמכים הרלוונטיים, מסמכים רפואיים, רשימת נושים וסכומים, חוות דעת וכד' וכלה בהליך המשפטי לבקשת הצו. בית המשפט רשאי להעניק הפטר מיידי, הפטר מותנה , הפטר מותלה או לדחות את הבקשה. עו"ד מסלה מלווה את הלקוחות גם בערעור על ההחלטה ובהליך המחודש בבית משפט העליון.

הוצאה לפועל

Photo

הוצאה לפועל
למשרד ולעומד בראשו ניסיון עשיר ומוניטין רב בתחום ההוצאה לפועל, ייצוג חייבים, חדלות פירעון ועוד

המשרד מלווה לקוחות משני צידי המתרס, הן חייבים המתמודדים מול חובות כבדים, ריבוי תיקי הוצל"פ ונושים והן ייצוג זוכים בהוצאה לפועל אשר לא מקבלים את המגיע להם.

למשרד ניסיון רב בעבודה מול ראש ההוצאה לפועל ובתי המשפט בסוגיות מורכבות תוך הפעלת אמצעים שונים בעת הצורך:

מכתבי התראה על חוב / טרם עיקול
הטלת עיקולים ישירות על נכסי חייבים.
הטלת עיקולים על צדדים נוספים, כאמצעי לחץ על חייבים .
הטל הגבלות וסנקציות שונות: עיכוב יציאה מהארץ בשל חבות, הגבלה על דרכון, עיקול מטלטלין ופינוי מנכסים, הגבלה על רישיון, מוגבלות בבנק וכד'.


איחוד תיקים
המשרד מלווה חייבים בתהליך איחוד תיקי הוצאה לפועל המתנהלים נגדם לתיק אחד המכונה "תיק איחוד" . בקשה לאיחוד תיקים אינה עניין של מה בכך מכיוון שמדובר על הגשת בקשה מורכבת, מפורטת ומלאה במסמכים תומכים.

לעו"ד מסלה ניסיון רב בהליכים מול לשכות הוצאה לפועל והוא מלווה את לקוחותיו בנחישות ומסירות לסייע להם לסיים את חובותיהם בדרך מכבדת וראויה. במידה וחייב אינו יכול לעמוד בצו התשלומים החודשי הקבוע בתיק האיחוד מסייע לו עו"ד מסלה בהגשת בקשה לשינוי צו החיוב.


פירוקים וכינוסים
המשרד מלווה חברות אשר נקלעו לקשיים כספיים ואף להליכי חדלות פירעון. לעו"ד מסלה ניסיון עשיר בניהול תיקים והליכים של חדלות פירעון, ובכלל זה הסדרי חוב מורכבים, מימוש שעבודים ועיקולים מסוגים שונים, ביצוע הליכי גבייה מגוונים, מכירה של נכסים וכד'


הסדרי חובות
כחלק מהפעילות המשפטית מלווה המשרד  מסלה לקוחות שעברו תהליכי פשיטת רגל, הוצאה לפועל וכד' להתחיל לבנות עצמם ולהתייצב מבחינה כלכלית ומנטאלית. המטרה היא לסייע ללקוחות לשים את חובות העבר החששות מהעיקולים וחרדות המאסר מאחוריהם ולפתוח דף חדש.

לעו"ד מסלה ניסיון רב בהתמודדות מול המערכת הבנקאית בניהול תהליכי הסדרי חובות ופריסת חובות. עו"ד מסלה מלווה באופן צמוד את לקוחותיו במו"מ מול נושים, התמודדות וייצוג בפני רשויות המס, מוסדיים וספקים. זאת  במטרה להשיג ללקוחותיו את ההסדר הטוב והנוח ביותר שיסייע להם שפר את מצבם הכלכלי והסטטוס הבנקאי.

מקרקעין

Photo

למשרד מוניטין רב בתחום המקרקעין, בליווי רוכשים, מוכרים, יזמים ומשקיעים בעסקאות נדל"ן מגוונות, החל ממכירה ורכישה של דירות מגורים וכלה בפרויקטים של פינוי בינוי ותמ"א 38. משרדנו ליווה עשרות עסקאות מקרקעין מסוגים שונים, בין היתר רכישת מגרשים, נדל"ן מסחרי קטן וגדול וכד'.

עסקאות מקרקעין טומנות בחובן פרטים שיש להקפיד בהם הקפדה יתרה, המשרד שם דגש רב על בדיקה פרטנית ומעמיקה של כל היבטי העסקה, לרבות רגולציה, מימון, מיסוי מקרקעין וכד'  בכדי להבטיח את כדאיות העסקה ואת הצלחתה.

צוואות וירושות

Photo

למשרד מסלה ניסיון רב בליווי יורשים בקבלת צו ירושה והסדרת חלוקת רכושו של נפטר.

מאחר ומדובר בנושא אמוציונאלי ועדין, עו"ד מסלה מלווה את לקוחותיו לאורך התהליך עד לקבלת צו הירושה, הוא אחראי על מילוי הבקשה בהתאם להוראות החוק, בכדי שלא ייה ליקוי היעכב את הטיפול בבקשה. הטיפול המסור חוסך התמודדות עם בירוקרטיה מול רשם הירושות עד לקבלת הצו המאפשר ליורשים לקבל את החלק בעיזבון הרשום על שם הנפטר, כמפורט בצו הירושה.

השאיר/י את פרטיך ואנו ניצור איתך קשר בהקדם