קטגוריות נוספות

ל.מ. עולם של כח אדם בע"מ

כתובת:שבי ציון 5, אשדוד

שבי ציון 5, אשדוד

ל.מ. עולם של כח-אדם

אנו בל.מ. גאים להוביל את עולם התעסוקה הגמישה בארץ תוך פיתוח ויצירת שירותים חדשניים המקנים ללקוחותינו יכולת התמודדות עם המציאות הכלכלית והאפשרות להגשמת חזונם .

ל.מ. עולם של כח-אדם נוסדה בשנת 1987 ועד מהרה הפכה לחברה מובילה בתחום משאבי האנוש . משך השנים הרחיבה החברה את מגוון שירותיה וכיום היא מספקת פתרונות כח-אדם כוללים ומגוונים למאות לקוחות בכל תחומי המשק.

סניפי החברה פרוסים בכל רחבי הארץ ומשרתים מדי יום ציבור רחב של מועמדים ,עובדים ומעסיקים באמצעות מבנה ייחודי של חלוקה לדסקים , המתמחים כל אחד בתחומו ומבטיחים שרות מקצועי וממוקד .

מיום הקמתה הציבה החברה סטנדרטים גבוהים בכל הקשור ברמת שירות מעולה למעסיקים, למחפשי עבודה ולעובדים ע"י אבחון מעמיק של צרכי הלקוח , התאמת העובד לארגון ולתפקיד המוזמן , הצבת רפרנט לקוח, אחריות לנוכחות העובדים , הקפדה על דרישות הלקוח, שביעות רצון וזכויות העובדים ,אבחון מיון והדרכת המועמד לקראת ראיון עבודה, ליווי והטמעת כח האדם במקום הצבתו ועוד.

כל אלה, מעמידים את ל.מ.עולם של כח-אדם בחזית חברות ההשמה בישראל ומבטיחים ללקוחותיה פתרונות תעסוקה אופטימאליים.

עובדות ומספרים


     • לחברה 25 סניפים בפריסה ארצית 
     • אחת מחמשת החברות הגדולות בענף 
     • 6,000 מועסקים במגוון רחב של מקצועות 
     • למעלה מ – 1,000 לקוחות עסקיים 
     • החברה מוסמכת לתקן ISO 9001 
     • החברה חתומה על הסכם קיבוצי 
     • לחברה עשרות שנות ניסיון 
     • למעלה מ- 750 נרשמים בממוצע יומי באתר החברה
     • לחברה יכולת לימוד והתאמה לצרכי הלקוח בכל מגזרי המשק 
 

חזון החברה החדש נוצר ונחתם על ידי הנהלת החברה ומנהלי הסניפים ביום כ"ד טבת התשע"ב ה19 לינואר שנת 2012

החזון :
להוביל , לחדש וליצור הזדמנויות ברחבי העולם ... התעסוקתי

הצהרת המשימה :
אנו מחויבים ליצור הזדמנויות תעסוקה מגוונים המאפשרים לכל מגזרי האוכלוסייה לפרנס את עצמם בכבוד באמצעות סניפי החברה ברחבי הארץ והעולם ולסייע ללקוחותינו בשמירה על יתרונם התחרותי והצלחתם העסקית

היעד שלנו לחמש שנים הקרובות :

היעד שלנו לחמש השנים הבאות הוא להעסיק ולהשים למעלה מ - 10,000 בני אדם בכל חודש ולהטביע חותם משמעותי וארוך טווח על העולם התעסוקתי 


 

סוד ההצלחה של כל ארגון טמון באיכות עובדיו, בחיבור ביניהם ובהתאמתם לאופי הארגון. אנחנו בל.מ. מאמינים כי המשאב היקר ביותר הינו  המשאב האנושי על כן סודנו הוא בהשמת האדם הנכון למקום הנכון !

כחברת השמה הקיימת בשוק מעל עשרים וחמש שנה, השכלנו להבין כי הכול מתחיל בגיוס אנשי צוות ורכזי גיוס איכותיים ומקצועיים, אשר עוברים הכשרה מקיפה בהגיעם אלינו לחברה והופכים להיות שותפים להצלחתנו ולהגשמת חזוננו וכן תמיד דרושים לנו עובדים חדשים. 

באמתחתנו כלים רבים, מעולם הגיוס השמה, תעסוקה ודרושים חלקם חדשניים שפותחו על ידנו באופן בלעדי, כלים אשר נועדו להוות כלי עזר לרכזי הגיוס המקצועיים שלנו בדרך לביצוע עוד "השמה מושלמת" .

גאים לומר שהתוצאות מדברות בעד עצמן, נשמח לעזור לכם מועמדים יקרים למציאת עבודת החלומות ולכם המעסיקים השונים נשמח להתאים את האדם הנכון ביותר עבור חברתכם.