קטגוריות נוספות

או.אר.אס. משאבי אנוש בע"מ

כתובת:העצמאות 58, אשדוד

 08-8658330
העצמאות 58, אשדוד 

 

למצוא עבודה, מהר!

קבוצת ORS נוסדה בשנת 1980 והיא בין החברות המובילות בארץ בתחומי המיון, הגיוס, ההשמה וההעסקה של עובדים קבועים וזמניים. החברה פועלת בקשת רחבה של מקצועות ומגזרים ובפריסה ארצית של 19 אזורי פעילות. 
  ORS מצטיינת ברמה גבוהה של מקצועיות, דיסקרטיות ושירות ללא דופי. עם לקוחותיה נמנים: חברות תקשורת ושירותים, בנקים וחברות פיננסיות, חברות היי-טק וחברות מהמגזר התעשייתי, מוסדות ציבור, משרדי ממשלה ועוד. 

סל המוצרים הרחב של החברה מספק מענה גמיש ומותאם אישית לדרישותיהם וצרכיהם של המעסיקים, 
ובכלל זה שירותי גיוס, מיון, מרכזי הערכה, השמה, העסקה, מיקור חוץ, מרכזי גיוס והערכת עובדים לרבות 
out-sourcing מלא של כל תהליכי המיון והגיוס, הדרכה וניהול פרויקטים. 

אנחנו ב- ORS מתאימים את עצמנו לצרכיו המשתנים של השוק ומפתחים גישות חדשניות, כדי לספק את 
המענה המושלם ללקוחותינו. אנו רואים את עצמנו שותפים אסטרטגים, ובתור שכאלה, מלווים את קהל לקוחותינו 
בכל תהליך הגיוס והקליטה, באמצעות יועצי השמה מקצועיים, מומחים מהשורה הראשונה בתחום משאבי האנוש. 
חברת ORS חרטה על דגלה את השאיפה למצוינות, יעילות ושיפור מתמיד במתן שירותיה. התמקדות זו הובילה אותנו להטמעה ותפעול של מערכת ניהול האיכות iso 9001:2008  ולהקמת מחלקת איכות כחלק מפעילות המטה.  

ל- ORS רשיון לפעול כקבלן כח אדם (מס' 253) במסגרת חוק העסקת עובדים על ידי קבלני כ"א התשנ"ו – 1996" 
והיא חתומה על הסכם קיבוצי המעגן ומבטיח את זכויותיהם ותנאי עבודתם של המועסקים באמצעותה. 
ORS מהווה מרכז לקבוצת חברות ממגוון דיסציפלינות – משאבי אנוש, הנדסה, נדל"ן, תקשורת ונכסים שונים. 
קבוצת החברות הינה בעלת חוסן כלכלי איתן המהווה נקודת יציבות במשק משתנה. 


עובדים בקבוצת ORS: כ- 20,000 עובדים במהלך שנת עבודה 
מועסקים בקבוצת ORS  : כ- 280 אנשי סגל

ORS הרוח מאחורי המשאב האנושי...

•  אנו שואפים להיות הבחירה הראשונה של מחפשי העבודה בישראל ושל מעסיקים המחפשים פתרונות 
   עסקיים לניהול הגיוס ומערך משאבי אנוש. 
•  אנו פועלים מתוך אמונה כי פעילותנו מסייעת לצמצום היקף מחוסרי העבודה בישראל ועוזרת למספר 
   אנשים גדול ככל האפשר למצות את ציפיותיהם במקום עבודה, התואם את כישוריהם. 

   אנו מחוייבים:

• להיות קשובים לצרכי העובדים ולשאיפותיהם

• לטפח ולעודד מצוינות בשירות ולספק את השירות הטוב, המהיר והאיכותי ביותר

• לבחון באופן מתמיד את איכות השירות ולשפר אותו

• להוביל את הרמה הגבוהה ביותר בכל אחד מתחומי התמחותנו

חברות השמה – כל היתרונות


אנשים שמחפשים עבודה פונים היום בדרך כלל אל האפשרויות הזמינות יותר, כמו חיפוש מודעות דרושים, באינטרנט בדרך כלל. אין ספק, שהעובדה שאנחנו לא צריכים לצאת מהבית ויכולים לשגר את קורות החיים שלנו למשרות רבות בתוך זמן קצר בהחלט קורצת, אבל בכלל לא בטוח שהיא משיגה את התוצאות הרצויות. פנייה אל חברות השמה, לעומת זאת, אמנם תדרוש מכם בדרך כלל להתלבש, להתארגן ולצאת מהבית, אבל התוצאות שלה יכולות להיות הרבה יותר מוצלחות עבורכם. למה? צוות המומחים של ORS חברת השמה מסביר.


הפניות מדויקות

כשאתם שולחים קורות חיים למעסיקים פוטנציאליים דרך האינטרנט, אתם לא יודעים בדיוק מה עומד מאחורי ניסוח המודעה. כך, למשל, חברה שבמודעה שהיא מפרסמת כתוב "דרושים אנשי מכירות לתפקיד מאתגר במיוחד", לא תפרסם באותה מודעה שמדובר במכירות של מוצר שאתם לא מאמינים בו, וגם אם תגיעו לריאיון במקום תצאו ממנו מאוכזבים פעמיים: גם מכך שלא מצאתם עבודה, וגם מכך שבזבזתם זמן יקר על תפקיד שבכלל לא מתאים לכם. לעומת זאת, כשאתם פונים אל חברת השמה הנציגים שלה מספרים לכם בדיוק באיזה תפקיד מדובר, כך שכשתגיעו לריאיון לא תהיינה לכם הפתעות לא נעימות שכאלה.


משרות ייחודיות

לא כולם יודעים, אבל משרות שמקומות עבודה מפרסמים באינטרנט או בעיתונים הן בדרך כלל כאלה אשר חברות השמה יודעות עליהן קודם. זאת משום, שכל מקום עבודה שמכבד את עצמו עובד עם חברת השמה אחת לפחות, ושולח לה את כל מודעות הדרושים שלו לפני שהוא מפרסם אותן לקהל הרחב. משמעות הדבר היא, שלמועמדים לעבודה הרשומים בחברת ההשמה יש יתרון משמעותי על פני השאר, שכן הוא מקבל הודעה על המשרה עוד לפני שהאחרים רואים אותה. כידוע, למהירות יש כאן תפקיד חשוב, כי למי שישלח קורות חיים מתאימים קודם יש יותר סיכויים להתקבל.


עבודה בתוך המערכת

הרבה פעמים אומרים לנו, שבהחלט מבינים את היתרונות החשובים של חיפוש עבודה באמצעות חברות השמה, רק שלא ממש מבינים את ההבדל ביניהן לבין חברות כוח אדם. ראשית, אנחנו מאוד שמחים לשמוע שהמסר החשוב שלפיו חיפוש עבודה עם חברת השמה הוא יעיל יותר מתחיל לחלחל, ונשמח להסביר את ההבדל בין שני סוגי החברות. בעוד שחברות כוח אדם מקיימות בעצמן יחסי עובד-מעביד עם המועמד שהתקבל לעבודה למשך תקופה מסוימת (בדרך כלל 3 חודשים) והן אלה שמשלמות לעובד את שכרו ונותנות לו את כל התנאים שהחוק מחייב, הרי שחברות השמה כשמן כן הן – עוסקות בהשמת עובדים במקומות עבודה אחרים. הן לא מקיימות יחסי עובד-מעביד עם העובד שהגיע דרכן, ומהרגע הראשון הוא מקבל את משכורתו ממקום העבודה עצמו, על פי החוזה שהוסכם. כמובן שגם עובד שמגיע למקום עבודה דרך חברת כוח אדם יכול להשתלב במערכת גם אחרי תום שלושת החודשים, אולם חשוב לקחת בחשבון, שמכיוון שתנאים אלה מאפשרים למקומות עבודה להעסיק עובדים בכמות שמעבר למצבת העובדים המותרת, הרבה מהם לא ממשיכים את ההעסקה בתום התקופה.


מכל הסיבות הנכונות

 • מכיוון שאתם מבינים שהיום, כשכל אחד יכול לשגר את קורות החיים שלו דרך האינטרנט למאות משרות, הסיכוי שלכם למצוא כך עבודה הוא הרבה יותר נמוך;
 • מכיוון שאתם בוודאי רוצים להגיע רק לראיונות עבודה לתפקידים שבאמת מתאימים לכישורים ולהעדפות שלכם; 
 • מכיוון שאתם בוודאי מחפשים עבודה קבועה ויחסי עובד-מעביד תקינים מול המעסיק הישיר שלכם שיאפשרו לכם לקבל את כל התנאים ולהתקדם בהתאם לכישוריכם;

  כדאי מאוד שאת העבודה הבאה שלכם תחפשו דרך חברת השמה מקצועית.


  ORS לשירותכם

  ORS היא אחת מחברות ההשמה המובילות בישראל, וברשותה מאגר עצום של מעסיקים פוטנציאליים ושל משרות פנויות. אם אתם מחפשים עבודה שמתאימה לכישורים שלכם כמו כפפה ליד, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור עמנו קשר. אנחנו נדאג להציע לכם מגוון משרות שיכולות להתאים לכם, וכל מה שיישאר לכם לעשות הוא פשוט... לבחור.
  בהצלחה!