חזרה לטיפולי אסתטיקה ויופי

תפריט

מיס קוסמטיקס - מרכז שיווק והדרכה לקוסמטיקה

Photo

בשנת 2012, בקונגרס הסתיו של INTER SHARM שנערך במוסקבה, נפגשו מאשה ואני (סבטה), הכרנו קצת ואחרי זמן קצר ישבנו על כוס קפה וכל אחת דיבר על שלה, אבל כפי שהסתבר בדיעבד היה שם מכנה משותף אחד.

סיפורה של מאשה מתחיל אי שם לפני 17 שנים, לאחר שסיימה בהצלחה קורס קוסמטיקאיות ופתיחת קליניקה פרטית, התרחש אירוע מעניין מאוד, ממש מול המספרה נפתח מרכז מכירות חדש למוצרי קוסמטיקה מקצועית, ששירותיה שימשו שוב ושוב את מאשה.הגדילה וההתפתחות  של המרכז התרחש לנגד עיניה לא לקח הרבה זמן ומאשה שמה לה מטרה לפתוח מרכז מכירות משלה.

אחרי שהקשבתי בקפידה להיסטוריה של מאשה, התחלתי את הסיפור שלי, בערך באותו זמן החלטתי לעסוק בתחום הציפורניים, ומאחר שאמא שלי היא בעלת ניסיון רב שנים, מסיבות ברורות פניתי אליה והתחלתי ללמוד, אבל הבנתי שאמא אינה יכולה להעניק לי תעודה ונרשמתי לבית הספר לציפורניים, אז הרגשתי על עצמי את ההבדל באימונים. כבר במהלך הלימודים, היה לי רעיון, אשר בסופו של דבר גדל לתוך המטרה של יצירת בית הספר משלי, בית ספר ליופי, קוסמטיקה ואסתטיקה.

כפי שאולי ניחשתם, כוס קפה ששתיתי בערב סתיוי במוסקבה יחד עם מאשה איחד את המטרות שלנו והיום אנו מציגות לכם הגאבה את מייסדי חברת "מיס קוסמטיקה" העוסקת בציוד מורכב של מכוני יופי, ספא ומכוני יופי, וכן מייסדי מרכז ההדרכה "בוטיק ביוטי אקדמי".

מריה קנייבסקי, קוסמטיקאית מוסמכת בעלת השכלה רפואית, מומחית בעלת ניסיון רב שנים.

סבטלנה גרינקרוג, בוגרת לימודי ציפורניים, בוגרת בית הספר "ירין שחף", בעלת ניסיון רב שנים בתחום היופי.

השאיר/י את פרטיך ואנו ניצור איתך קשר בהקדם
>