-
הקופסונים
חמישי, ראשון- רביעי: 16:40
שבת: 12:00 14:20 16:40
-
בעיירה הויקטוריינית והיוקרתית צ'יזברידג', התושבים פלצנים, וחיים עם גינונים והליכות של עשירים ואובססיה להון, כסף וגבינות איכותיות, לרוב מסריחות. על פי האגדה בה מאמינים תושבי העיר, הקופסונים זוחלים מידי ערב דרך חורי הביוב אל פני רחובותיה של העיירה המוקפדת, ונוהגים לגנוב את שלל תושבי העיירה וגם את ילדי העיירה וגבינות מסריחות. אך הקופסונים אינם כאלו כלל וכלל, הם יצורים קטנים ומוזרים, תמהונים וחביבים אשר לובשים קופסאות קרטון ממוחזרות והופכים את הזבל של תושבי העיירה לשלל שלהם. בין הקופסונים חי EGGS, ילד אנושי אותו אימצו הקופסונים עוד בינקותו והוא חי איתם את חייהם כאחד משלהם. בוקר אחד מגיח לעיירה מדביר אכזרי ורשע ארצ'יבלד סנצ'ר אשר נחוש להדביר ולהשמיד את הקופסונים במטרה להשתמש בכך ככרטיס הכניסה שלו לחברה הגבוהה של צ'יזברידג'. EGGS, שחי עם הקופסונים, מחליט להציל את חבריו שמתחת לפני האדמה אך גם את חבריו שמעל לפני האדמה. ומנסה לבנות גשר בין שני העולמות ומחדיר את רוחות השינוי, וריחות הגבינה.

-
נקודת שוויון
חמישי: 22:00
שישי: 21:45
שבת: 22:30
ראשון- רביעי: 22:00
-
בסרט 'נקודת שוויון', דנזל וושינגטון מגלם את מאק'קול, לוחם קומנדו לשעבר שביים את מותו כדי לחיות חיים שקטים בבוסטון. כשהוא חוזר בו מהפרישה שלקח לעצמו כדי להציל נערה צעירה העוסקת בזנות, טרי (קלואי גרייס מורץ), הוא מוצא את עצמו מתעמת ונלחם פנים מול פנים עם ארגון רוסי חסר רחמים ואלים. כשמאק'קול נוקם את כבודם של חסרי הישע הניצבים חסרי אונים מול אלימות משתקת, התשוקה של מאקול להילחם למען צדק גובר על רצונו לחיות חיים אנונימיים ושקטים. מאק'קול מחליט כי ייעודו בחיים הוא לעזור לכל חסרי האונים, הנתקלים במכשולים מאתגרים. הוא מחשיב את עצמו כנקודת השוויון.
-
נראה אותך שוטר (מומלץ)
חמישי, ראשון- רביעי: 19:00 22:10
שישי: 19:15 22:10 00:35*
שבת: 14:10 16:35 19:00 22:10
-
ג'סטין מילר וריאן או'מאלי בזבזו את זמנם מאז שסיימו תיכון. ג'סטין מפתח משחקי מחשב וריאן עדיין מתרפק על ימי הזוהר שלו מהקולג' וקופץ מעבודה מזדמנת אחת לאחרת.
הכל משתנה כשהם מגיעים מחופשים בטעות למסיבה במדי שוטרים. לאחר שהם עוזבים את המסיבה במבוכה, הם שמים לב שמשהו השתנה: נשים מקיפות אותם, בריונים מצייתים לכל מילה שיוצאת להם מהפה וברמנים מפנקים אותם במשקאות חינם, הכל בגלל שחושבים שהם שוטרים. בשביל ריאן תשומת הלב הזו היא האושר עילאי לעומת ג'סטין הביישן אשר חושש כל הזמן ששוטרים אמיתיים יעצרו אותם. בהמשך ריאן רוכש ניידת משטרה (דרך איביי!), צ'קלקה ומכשיר קשר והצמד מתחיל לענות לקריאות משטרתיות אמיתיות.
לאחר שג'סטין וריאן נקלעים למרדף חתול ועכבר מסוכן עם מאפיונרים ושוטרים מושחתים, הם מנסים לשרוד ומגלים שהם מסובכים עד מעל הראש ויעשו הכל כדי שלא יורידו להם אותו.

-
ריביט
חמישי, ראשון- רביעי: 16:55
שבת: 11:30
-
ריביט הוא צפרדע עם משבר זהות. שלא כמו צפרדעים, הוא שונא לקפץ ויש לו סלידה חזקה ממים. הוא תמיד הרגיש חריג, והוא מלא בשאלות קיומיות על החיים ... 
הבלבול החל שריביט הופנט בטעות מה שגורם לו להאמין שהוא נסיך אנושי לכוד בגוף של צפרדע עם משימה לנשק נסיכה מלכותית שתחזיר אותו להיות נסיך. יחד עם חברתו הכי טובה, סנאי מעופף, הוא יוצא למסע בחיפוש אחר האמת והמקום הראוי לו בעולם הזה, ריביט יגלה בקרוב שלהיות צפרדע זה לא כל-כך נורא ושאולי אהבת חייו תמיד הייתה ממש לנגד עיניו.
סיפורו של דולפין 2
חמישי, ראשון- רביעי:  16:30
שבת: 11:30 14:00 16:30
-
העלילה הנוכחית מתרחשת כמה שנים לאחר הצלתה של ווינטר, אך המאבקים של מי שהצילו אותה בבית החולים הימי בפלורידה, ד"ר קליי האסקט (קוניק), ד"ר קמרון מקארתי (פרימן) וסוייר נלסון הצעיר (גאמבל) - לא תמו. 
האם החלופית של ווינטר, הדולפינה הבוגרת, פנמה, מתה ומותירה את ווינטר לבדה ללא חברת הבריכה היחידה שאי פעם הכירה. אבל ללכתה של פנמה עשויות להיות השלכות כבדות יותר על ווינטר משום שעל פי ההוראות של ה USDA – ווינטר אינה יכולה להישאר לבדה בבריכה. התנהגותם החברתית של דולפינים מחייבת את המטפלים בהם לגדל אותם יחד עם דולפינים אחרים או לפחות בזוגות. הזמן אוזל ואם אנשי בית החולים הימי לא ימצאו לה בן לוויה הם יאבדו אותה לטובת אקווריום אחר.
-
דרקולה- ההתחלה
חמישי, ראשון- רביעי: 19:50
שישי: 21:45 00:40
-
כמעט כמאה לאחר שנחשפנו לראשונה לדמות דרקולה מביא הבמאי גרי שור, את הסיפור שלא סופר על הערפד המפורסם ביותר בעולם. שור, מבסס את עלילת הסרט על הרומן האימה הקלאסי "דרקולה", שנכתב עוד בשנת 1897 על ידי המחבר האירי בראם סטוקר. "דרקולה ההתחלה" עוסק בערפד, לוק אוונס (מהיר ועצבני 6). הסרט מתרחש ברומניה במהלך הפלישה הטורקית ועוקב אחרי לוק אוונס המגלם את וולד אימפלייר, אשר מוכן "למכור את נשמתו" ולהפוך לערפד על מנת להציל את מולדתו מהכבישה הטורקית. 
יוצר הסרט, ג'ון מורדי, טוען כי רבים מכירים את הדמות הקלאסית של דרקולה, אוכלת אדם וניזונה משתית דם אנוש, בעוד הסרט "דרקולה ההתחלה" יחשוף את סיפור מוצאו של האיש שהפך לדרקולה והמבוך "לילות האימה ליל כל הקדושים" אשר מזמין את הצופים לחוות את הזוועות של דרקולה.
-
זעם
חמישי, ראשון- רביעי: 16:45 19:00 22:00
שישי: 19:00 22:00 00:00*
שבת: 13:30 16:30 19:00 22:00
-
דרמת אקשן סוחפת ועוצרת נשימה בכיכובו של בראד פיט, שמבטיחה להיות אחד האירועים הקולנועיים הגדולים של השנה.
בגרמניה הנאצית, בחודשים האחרונים של מלחמת העולם השנייה, כוחות של צבא ארה"ב נמצאים בעיצומה של המערכה. ווארדדי (בראד פיט) הוא מפקד טנק קשוח, אשר נמצא כבר חודשים ארוכים הרחק מהבית בתוך שטח האויב. על גבי הטנק אותו הם מכנים בשם "זעם", ינסו וורדדי וחמשת חבריו לצוות להכות באויב, להציל את האוכלוסייה שנותרה ולהישאר בחיים... 
-
-
סיפורו של צבע
שבת: 12:25 14:55 17:00
חמישי, ראשון- רביעי: 17:00
-
כל ערב, בזמן שבן הולך לישון, צבעי הפסטל שלו קמים לחיים וקופצים לתוך קופסת הצבעים הקסומה שלהם ודרכה הם עוברים לביתם בעיר הצבעים. עולם של גוונים מהממים, פנטזיה מרהיבה וניחוחות של ילדות מתגלים פתאום. עולם שניזון מקשת ומפל קסומים אשר נותנים לעיר ולתושביה את הצבע שלהם.
-
-
גט
חמישי, שבת, ראשון- רביעי: 19:10 21:50
שישי: 19:10
-
אחרי "שבעה" ו"ולקחת לך אישה" מביאים לנו רונית אלקבץ ושלומי אלקבץ, מהיוצרים האהובים והמוערכים בארץ, את "גט". הסרט הוקרן לראשונה בפסטיבל קאן השנה וזכה לתשואות הן מצד הצופים והן מצד המבקרים מכל העולם, והוא מבטיח, בעזרת קאסט של מיטב שחקני הארץ, להיות חוויה מרגשת ויוצאת דופן בעבור כל ישראלי.  
ויויאן היא מסורבת גט. היא והטוען שלה זקוקים לעילה כדי לחייב את בעלה בגירושין, ובאין אחת כזאת, על ויויאן נגזר לחכות שנים. סדרת הדיונים בבית הדין הרבני הופכים למופע קפקאי, קומי, בו ה"נתבע" הוא המחליט היחידי על פסק דינו.
-
נעלמת
חמישי, שבת, ראשון- רביעי: 19:00 21:30
שישי: 19:30 22:00
-
סרטו החדש של הבמאי דיוויד פינצ'ר ("מועדון קרב", "הרשת החברתית") המבוסס על רב המכר של הסופרת ג'יליאן פלין - חושף את הסודות בלב ליבם של חיי נישואים מודרניים. במהלך חגיגות יום הנישואין החמישי שלו, ניק דאן (בן אפלק) מדווח על היעלמותה של אישתו היפה, איימי (רוזמונד פייק). תחת לחצים מצד המשטרה והקרקס התקשורתי סביבו, תדמית חיי הנישואים שלו מתחילה להתפורר. שקריו והתנהגותו החשודה גורמים לכולם לשאול את אותה שאלה אפלה- האם ניק רצח את אשתו?
-
חיית הלילה
 
חמישי, ראשון- רביעי: 16:30 19:15 22:00
שישי: 19:00 21:45 00:30*
שבת: 11:30 13:50 16:30 19:15 22:00
-
לו בלום מוכן לעשות הכול כדי למצוא עבודה. צירוף מקרים מגלה בפניו עולם אפל ומוזר – עולם עיתונות הפשע של לוס אנג'לס. הוא מגייס תחתיו צוות של צלמים עצמאיים ויוצא איתם לתעד תאונות דרכים והתנקשויות הקשורות לעולם התחתון. במהרה בלום עובר טרנספורמציה והופך ל'חיית הלילה' – אדם שעבורו כל סירנה משטרתית מהווה הזדמנות פז לסקופ חדש וכל גופת קורבן מתומחרת בדולרים. בתמיכתה של מנהלת תחנת חדשות מקומית בלום מאבד את עצמו בתוך עבודתו, והגבולות המוכרים בין עיתונאי מסקר לפושע הופכים מטושטשים – עכשיו הוא הכוכב הראשי בסקופ החדש שלו.
*הסרטים המסומנים בכוכבית מתייחסים ללילה של היום הקודם