עוזי הכוהן הינו מדריך רוחני, ומומחה בעל שם לתורת התרולוגיה. תורת קלפי הטארוט על פי המקורות הקבליים ורוח חכמת התודעה והגישה היהודית, אשר נעזר בעבודתו בחוכמת התודעה ורזי הגישה היהודית כדי לעוזר ולסייע ב"ה ובהצלחה רבה לאנשים רבים במגוון תחומים.
מזל טלה מזל שור מזל תאומים
מזל סרטן מזל אריה מזל בתולה
מזל מאזניים מזל עקרב מזל קשת
מזל גדי מזל דלי מזל דגים

 

 -

מזל טלה

שבוע חיובי ממתין לרבים מבני מזל טלה. אפשרויות למיסודם ולביסוסם של קשרים שונים יעלו על הפרק והדבר יבוא לידי ביטוי בהזדמנויות טובות להיקלט בצורה טובה ונעימה במקום עבודה או מגורים חדשים.

זוגיות: חוסר נחת מבן הזוג מוביל לעיתים לתחושות לא נעימות ולמתיחות סמויה. תהליך זה אינו מועיל למערכת הזוגית. עליכם להבין שזוגיות, היא כמו חשבון בנק, שהמטבע שלו הוא רגשות. כשאתם גורמים לבן הזוג שלכם להרגיש מסופק, אהוב, נחשק וראוי לכבוד - אתם מבצעים הפקדות בחשבון. רגשות כגון ריחוק, חוסר סיפוק, חוסר חשק, חוסר כבוד וביקורתיות - כל אלה משיכות מהחשבון. זוגיות מאושרת היא זוגיות בה חשבון הבנק הרגשי נמצא ביתרת זכות שופעת. הפנמת תהליך זה תאפשר לכם לגלות צדדים נשכחים בזוגיותכם.

בעבודה: הבטחות והסכמים שניתנו לכם יתממשו בקרוב. כיבוד ההסכמים אתכם מוכיח כי יש מי שמאמין בכם.

הכוונה רוחנית הרמב"ם, הפילוסוף והמלומד היהודי מן המאה ה-12 כותב, כי אהבת האדם לה' צריכה להקביל לאהבתו לבת זוגו, למרות שהאהבה לה' צריכה להיות עזה אף יותר. כלומר, עליכם להיות "חולי אהבה" כשאתם חושבים על בני הזוג שלכם.

-

מזל שור

שבוע בעל אנרגיות רוחניות ורגשיות עומד בפתח. זהו שבוע נהדר להתחבר במעט לפן הרוחני שקיים בכל אחד ואחד מכם. התחברות זו תאפשר לכם לזרום מבחינה רגשית והדבר יאפשר לכם ללבן ולברר עם עצמכם ועם הסובבים אתכם עניינים לא פתורים. לרווקים שבניכם  זהו זמן טוב ליצירת מערכות יחסים חדשות שיתאפיינו בהרבה אהבה ובקשר נפשי ורוחני טוב.

 זוגיות: השבוע ניתנת לכם הזדמנות נפלא לחדש, לרענן ולשדרג את זוגיותכם. לאלו מכם שיבחרו לנצל את הפוטנציאל הרומנטי שטמון בשבוע זה צפויות חוויות נעימות.

בעבודה: יהיה עליכם לקבל החלטות שונות. הקלפים ממליצים לכם לפעול ולקבל החלטות מתוך הרגש ואז הדברים יצליחו. לאלו מכם שחשים בתוך לבם צורך או כמיהה בלתי מוסברת לרוחניות אל חשש, תחושות אלו הן חיוביות ביותר ומטרתם היא אחת. צמיחה רוחנית והתפתחות אישית. הרשמה לסדנאות שעוסקות ברוחניות וחשיבה חיובית יאפשרו לכם להיפתח ביתר קלות לכול הטוב שבורא עולם זימן בעולמכם. שבוע טוב ואלוהים אתכם!!

הכוונה רוחנית: לעתים קרובות, דווקא אלה שזקוקים באופן נואש לעזרה, הם אלה שנמנעים מלבקש אותה. לכן היו קשובים לסובבים אתכם ובעת הצורך הגישו עזרה בצורה טקטית ועדינה.

מזל תאומים

רבים מבני מזל תאומים חשים שהגיע העת לבצע שינויים בחייהם אך אין הם יודעים איך ומה עליהם לעשות על מנת להגיע לשלוות הנפש אותה הם מבקשים לעצמם. כדי למצוא את התשובה הרשו לעצמכם להתחבר לחלק הרוחני שקיים בתוככם, אל היועץ הפנימי שבכם. במקרים שבהם אינכם מצליחים לעזור לעצמכם פנו לייעוץ מקצועי שיעזור לכם לעלות על דרך המלך להגשמה עצמית.

בעבודה: יתכנו ויכוחים עם עמיתים למקצוע, אלו מכם שיבחרו לאמץ גמישות מחשבה וראש פתוח ימנעו מעצמם תחושות לא נעימות.

זוגיות: כבר זמן רב שאתם מצויים בדילמה או התלבטות בכל הקשור לזוגיות אותה אתם מנהלים ועליכם לבחור בין שתי אפשרויות, האחת הגיונית והשנייה יצרית, כדי לקבל את ההחלטה הנכונה עליכם לפעול על פי ההיגיון. לאלו מכם השוקלים התחלת לימודים הכיוון נראה מבטיח... שבוע מוצלח ואלוהים אתכם!!

הכוונה רוחנית:  סבלנות היא תכונה נעלה, את פירותיה רואים  בסוף מעשה – היו סבלניים ! !

                                                                                                         

מזל סרטן

השבוע הניצב בפתחם של בני מזל סרטן מביא עמו משב רוח מרענן של אופטימיות ותחושת השלמה לגבי תהליך כזה או אחר מולו אתם ניצבים כעת. נושא או עשייה שלקחתם על עצמכם לבצע מקבל תפנית חיובית וכעת אתם חשים בשלים יותר ומוכנים יותר לקדם את עצמכם לעבר המטרה שהצבתם בפניכם.

עבודה וקריירה: עסקה חדשה, פרויקט חדש או עיסוק חדש יוצאים אל הדרך והכיוון נראה מבטיח ביותר. יחד עם זאת יש להימנע מנאיביות ושאננות יתר אשר עשויים לגרום לשיבושם של הדברים בשלב מאוחר יותר.

זוגיות: לרווקים שביניכם תהה זו תקופה טובה ליצירת מערכות זוגיות אשר יכולות להתפתח לקשרים משמעותיים, מלאי חום, אהבה ונתינה. היו ערניים וקשובים למתרחש סביבכם, גלו פתיחות, היו חייכנים ומאירי פנים והדבר ישתלם לכם ביותר.

לנשואים שביניכם אשר ישכילו להציב את הזוגיות שלהם בראש סדר העדיפויות שלהם צפוי שבוע מענג, רווי רומנטיקה ואהבה. זהו זמן טוב לחתום על חוזים והסכמים שונים כולל הסכמי נישואין. שבוע מבורך ואלוהים אתכם!!

הכוונה רוחנית: חיים ללא מחשבה הם כמו מעשה מיותר וחסר משמעות. רק חשיבה לעומק מביאה להחלטות משמעותיות ובעלות ערך. לכן הקצו זמן לחשיבה. הדבר יסייע בידכם לקדם את עצמכם.

 

מזל אריה

לאחרונה חוויתם חוויה לא כל כך נעימה שגררה בעקבותיה אכזבה ומפח נפש. אך עתה, שחר חדש מפציע ולאחר תקופת החלמה קצרה תוכלו לצאת בכוחות מחודשים לדרך חדשה ומוצלחת יותר. תחושת השחרור אותה אתם חשים נובעת מכך שהחלטתם לוותר על דבר מסוים מתוך בחירה אישית שלכם. וויתור זה יאפשר לכם לזכות ברווח משמעותי יותר וחשוב יותר.

בבית: העניינים לא כל כך ברורים ואתם מתקשים להחליט אם טוב לכם או רע לכם, שיתופו של בן הזוג בתחושותיכם יביא אתכם להחלטה הנכונה.

כספים: בתקופה הקרובה צפויה הצטמצמות כלכלית, הליך זה הינו זמני בלבד. סבלנות ואמונה יסייעו לכם לעבור את התקופה ללא נזקים חמורים. שבוע טוב ואלוהים אתכם!!

הכוונה רוחנית: הגוף נמשך לנוחיות ולהנאות חושיות חולפות. הוא נוטה לשגות באשליות, לשקוע בתאוות ולדחות למחר כל מה שאפשר. הגוף אומר: "תנו לי אוכל, חמימות, תנו לי לקחת את החיים בקלות. הנשמה לעומת זאת שואפת למשמעות, להגשמה, להתמדה, לגדוּלה, למציאות ולאמת. הקשבה לנשמתכם תסייע בידכם להיות אנשים טובים יותר.

 -

מזל בתולה

שבוע טוב ממתין לבני מזל בתולה. הרשו לעצמכם להתרפק על השבוע שבא עליכם לטובה. עשו דברים שעושים לכם טוב, זה פשוט מגיע לכם. בשורה משמחת שקשורה בלידה, הרחבת המשפחה או ביסוסה יוסיפו ליופיו של השבוע והדבר יהווה פיצוי הולם על תחושות לא נוחות אשר חשתם בעבר. בעבודה: לאחר תקופה לא קלה אתם ניצבים בפתחו של עידן חדש. הקלפים מצביעים כל כך שהחלטות שיתקבלו כעת, יניבו תוצאה חיובית. לכן חשוב שהחלטות אלו יתקבלו במלוא תשומת הלב הראויה.

כספים: שיפור בתחום זה יאפשר לכם לממש רצון כזה או אחר שעד עתה נמנעתם מלבצע. זוגיות: השבוע יש לשבור את השגרה ולהקדיש מזמנכם כדי לחזק ולהעמיק את הקשר הזוגי. טיול משותף או חופשה קצרה ורומנטית יסייעו בידכם להצית את הניצוץ שכבה. יום הולדת שמח לחוגגים, שבוע מוצלח ואלוהים אתכם!!

הכוונה רוחנית: הדרך לבחירה נכונה איננה סוד. כל שעליכם לעשות הוא לנצל את כוחו של המצפון. לפני שאתם מקבלים החלטה, שאלו את עצמכם: איך אני ארגיש לאחר המעשה? האם התוצאה של מעשי תהיה תחושה של הנאה או תחושת חוסר נוחות? בדיקה כזאת תסייע לכם להתמקד במושגים של "נכון" מול "לא נכון . ורק לאחר שהראש יודע והלב מבין קבלו את החלטותיכם.

 

מזל מאזניים

השבוע תגלו שיש אנשים שדואגים לכם ורוצים את טובתכם. הרשו לעצמכם להיפתח ולקבל את כל העזרה או האהבה המוצעת לכם. הפתעה נעימה או בשורה משמחת עשויים להגיע ממקור בלתי צפוי, הדבר ישפר את הרגשתכם וישפר את מצב הרוח. בכל הקשור ליחסים עם בן הזוג, היו סבלניים, הפעילו שיקול דעת שכלתני, הפגינו התחשבות ונכונות להקשבה. הדבר ישתלם לכם.

עבודה וקריירה: עד עתה, הסתדרתם לא רע ואולי אף צברתם מס' הישגים, אך כעת אתם מתבקשים לשאול את עצמכם מה אתם רוצים להשיג? ולאן אתם רוצים להגיע?. חשיבה חיובית ותכנון נאות של המהלכים הבאים יאפשרו לכם לפזר את חוסר הודאות ולהשיג את מבוקשכם. בריאות: תחושת עייפות גורמת לחולשה קלה, קחו לעצמכם יום חופש, נוחו מעט – אין מקום לדאגה. שבוע מבורך ואלוהים אתכם!!

הכוונה רוחנית: הפוסל במומו פוסל לכן הימנעו ממתיחת ביקורת ואל תדונו אדם עד שתגיעו למקומו.

 

 

 

מזל עקרב

החלטות ובחירות שקיבלתם על עצמכם לאחרונה מכבידות ומעיקות על ליבכם. ניתן לומר שלאחר מחשבה נוספת אתם חוששים שמא לא בחרתם נכון ושאולי היה עדיף לכם אחרת. הקלפים מצביעים על כך שאתם זקוקים לשיחת הכוונה ולייעוץ אשר יסייעו בידכם להבין ולסדר את הראש. חפשו חבר קרוב, אח, אב או איש מקצוע שיש בכוחו ללמד אתכם איך מלימון ניתן לעשות לימונדה.

בעבודה: אתם חשים שהתגמול הכספי שאתם מקבלים אינו עולה בקנה אחד עם המקצועיות שלכם. ההרגשה שמגיע לכם יותר איננה נותנת לכם מנוח. הקלפים מצביעים על כך ששינוי חיובי בתחום זה צפוי בקרוב. סכום כסף לא מתוכנן הגיע לידיכם ממש משמים והדבר מאפשר לכם לנשום מעט.

בבית: יש מי שזקוק לכם. מדובר בעיקר בבני הנוער והילדים. שוחחו עמם ונסו להיות שם בשבילם. הידיעה שאתם אוהבים אותם ותמיד לצידם, תאפשר להם להפיג את הבלבול שקיים כרגע בעולמם. שבוע מוצלח ואלוהים אתכם!! 

הכוונה רוחנית: בחירה נכונה יכולה להתבצע רק כשהלב יודע והראש מבין. רק השילוב בין השניים גורם להתרחשותם של שינויים חיוביים אותם אנו מבקשים לעצמנו. הקשיבו ללבכם, הוא יודע את התשובה. היעזרו במצפונכם על מנת שתוכלו לבחור נכון.

 -

מזל קשת

אירועים שמתרחשים בחייכם כעת, גורמים לעצבות, לתחושת זקנה ולדכדוך.  לרבים מכם יש קושי להתחבר למוטיבים של שמחה ואושר. במלים יותר פשוטות, קשה לכם לחייך את החיוך האמיתי שלכם. למעשה, יהיה זה נכון לומר שמזה זמן רב, שכחו רבים מבני מזל קשת איך מחייכים באמת.

בעבודה: הראש שלכם אינו נמצא בעבודה ומחשבותיכם נודדות למקומות אחרים. השבוע יהיה עליכם להתאזר בכל הסבלנות שמצויה בידכם. כמו כן, יש להיזהר בכל הקשור לטעויות ולתאונות עבודה קטנות ומעצבנות שנובעות מחוסר תשומת לב.

זוגיות: אתם מרגישים לבד ואין לכם הרבה חשק לאהבה. רבים מכם משדרים בשפת הגוף מסר ברור שאומר תניחו לי לנפשי. בחירתכם להתכנס בתוך עצמכם היא לגיטימית ומומלץ לנצל את ההתבוננות הפנימית הזו למציאת הארה אשר יש בכוחה להאיר עיניכם או אולי אף לשנות את חשיבתכם. שבוע שקט ואלוהים אתכם!!

הכוונה רוחנית רדיפת כבוד היא סימן לכך שאינך מעריך מספיק את עצמך. אנשים שמרוצים באמת מרמת ההישגים שלהם, אינם זקוקים להכרת החברה על מנת לשכנע את עצמם שהם בעלי ערך. אם אתה מאמין בעצמך, לא אכפת לך מה חושבים האחרים.

מזל גדי

השבוע תחושו בצורך להתבודד ולהתכנס בתוך עצמכם וזאת על מנת שתוכלו לגלות ולמצוא את התשובות לשאלות המציקות לכם מתוך עצמכם. התבוננות פנימית תאפשר עשיית חשבון נפש שיביא ויוביל להארה.

זוגיות: רבים מכם אינם אומרים את אשר על ליבם והדבר מוביל למתח ותסכול. עליכם לזכור שבזוגיות אין מקום לבושה. חוסר תקשורת עלול להוביל למצבים לא נעימים. שיחה עם בן הזוג על כל אשר מפריע לכם תאפשר לתקן את המצב. מפגש עם חבר ותיק או אהבת נעורים ישנה ישמח את לבבכם והעיסוק בנוסטלגיה וזיכרונות נעימים, ויעניק לכם כוחות חדשים.

כספים: אתם עדיין נדרשים להצטמצם ועליכם לדעת מה באמת חשוב ועל מה אפשר לוותר. חשיבה כלכלית שבבסיסה חיסכון והתייעלות הנה צורך כעת. המאמץ שמושקע מצדכם ייתן את אותותיו ויביא לשיפור.

בעבודה: הדברים מתחילים להסתדר והכיוון הכללי חיובי ביותר, למעשה לאט לאט תגלו שאתם עסוקים מתמיד ועודף הזמן שהיה מנת חלקכם בתקופה האחרונה נגוז ונעלם לאיטו. שבוע מבורך ואלוהים אתכם!!

הכוונה רוחנית: הימנעו מלכעוס, הכעס הוא אחת התכונות ההרסניות ביותר. הוא עלול להזיק לנו ולסובבים אותנו מכמה בחינות: רוחנית, פיזית, רגשית וחברתית.

 

מזל דלי 

רבים מבני מזל דלי נמצאים בתהליך משמעותי ודומיננטי בחייהם. תהליך זה הוא שלב נוסף בדרך להארה אותה אתם מחפשים כול העת. למעשה ניתן לומר שבשלב זה אתם נמצאים בתחילתו של מסע רוחני (כזה או אחר) שבעקבותיו תקבלו מענה לשאלות המציקות לכם. שאלות שהמוטיב העיקרי שבהם מדבר על היכולת שלכם להתחבר לעצמכם ולגלות את האור הפנימי שקיים שבכם.

כספים: אתם עדיין נדרשים להצטמצם ועליכם לדעת מה באמת חשוב ועל מה אפשר לוותר. חשיבה כלכלית שבבסיסה חיסכון והתייעלות הנה צורך כעת. המאמץ שמושקע מצדכם ייתן את אותותיו ויביא לשיפור מה שיתרחש עד לחודש דצמבר הקרוב. חולשה וירידה באנרגיות גורמות לזוגיות בה אתם מצויים להראות קרה וחסרת חיים. הקלפים מצביעים על כך  שכעת אתם חשים צורך להיות לבד עם עצמכם וזה בסדר. כל שעליכם לעשות הוא לשתף את בן הזוג ברצונכם הלגיטימי למעט מרחב. שיתופו של בן הזוג יעניק לכם את החרות והחופש  לה אתם זקוקים מבלי שיגרם כול נזק. שבוע מוצלח ואלוהים אתכם!!

הכוונה רוחנית: "טוב" הוא אויבו המושבע של "מצוין". כשחברה  או אדם - מסתפקים בהיותם בינוניים או סתם "טובים", הם לעולם לא יגיעו לרמה גבוהה יותר של מצוינות. 

מזל דגים

הגעתם לסוף שלב בתחום כזה או אחר בחייכם וכעת עליכם לעצור ולחשוב כיצד להמשיך מכאן את דרככם. יחד עם זאת כדאי להימנע בשלב זה מקבלת החלטות מרחיקות לכת וזאת משום שבחודש הבא צפויות התפתחויות חדשות ומעניינות שיעזרו לכם לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר עבורכם.

כספים: הוצאות כספיות בלתי צפויות עלולות לגרום לסחרור כלכלי. הקלפים ממליצים לבחון ביסודיות כל הוצאה כספית ולברר האם היא באמת נחוצה או שייתכן וניתן לדחות אותה לזמנים טובים יותר.

להורים שביניכם: אתם חסרי סבלנות וכוח. חופשה קצרה תאפשר לכם למלא את המצברים, להתרענן ולהתחדש. נושא המגורים או מעבר דירה מעסיקים אתכם ובזמן הקרוב תאלצו לקבל החלטה כל שהיא בנושא זה. כמו כן, הקלפים מראים שתהליך שהתחלתם לפני זמן מה ושהושקעו בו מאמצים רגשיים ונפשיים עמוקים, מגיע אל שלביו הסופיים. התוצאה שתושג תגרום לכם נחת ותפצה אתכם על זמנים לא יציבים שחוויתם.

בריאות: חולשה, רפיון וחוסר מיקוד יאפיינו את השבוע הקרוב. תהליך זה קורה היות וגופכם איננו מאוזן די הצורך. קבלת הילינג, רייקי או כל טיפול אנרגטי אחר, יעזור לכם להגיע לאיזון הדרוש והדבר יתרום רבות לחיזוקכם האישי והרוחני גם יחד.  שבוע נפלא ואלוהים אתכם!!

הכוונה רוחנית: אל תרבו להתלונן ולקטר- תלונות יזמנו אנרגיה שלילית לתוך חייכם.

 

 

"כי שפתי כהן ישמרו דעת ותורה יבקשו מפיהו כי מלאך ה' צבאות"

"יִהְיוּ לְרָצון אִמְרֵי פִי וְהֶגְיון לִבִּי לְפָנֶיךָ. ה' צוּרִי וְגואֲלִי"

"הָשִׁיבָה לִּי שְׂשׂוֹן יִשְׁעֶךָ וְרוּחַ נְדִיבָה תִסְמְכֵנִי"

 

 

בענווה, בשלווה וברוח טובה

 

עוזי הכוהן

0523646914

 (75387)

לראש הדף